Інструмент для резервного копіювання Paragon Backup & Recovery 2012 Free 10.0.17.13908 - Paragon Backup & Recovery 2012 Free <!--if(Резервне копіювання)-->- Резервне копіювання<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Резервне копіювання » Paragon Backup & Recovery 2012 Free

Інструмент для резервного копіювання Paragon Backup & Recovery 2012 Free 10.0.17.13908

Paragon Backup & Recovery 2012 Free - безкоштовний інструмент для резервного копіювання розділів жорсткого диска і відновлення даних, що пропонує весь необхідний функціонал для створення резервних копій на локальних, знімних і мережевих носіях.

Paragon Backup and Recovery 2012 Free - безкоштовна версія інструменту для створення резервних копій Ваших даних, при цьому пропонує всі необхідні можливості і функції, щоб задовольнити потреби домашніх користувачів комп'ютера.

Після вибору розділів жорсткого диска, які Ви хочете зберегти як резервні копії, і вибору місця для збереження архіву (це може бути локальний або мережевий диск, CD/DVD або Blu-ray носій), Вам будуть доступні всі необхідні опції по налаштуванню резервування. Ви можете виключити певні типи файлів, використовуючи прості фільтри, налаштувати ступінь стиснення архіву, захистити паролем копію для безпеки, налаштувати опції запису CD/DVD/Blu-ray дисків і інші параметри.

Повноцінний планувальник Paragon Backup Free дозволяє автоматично створювати резервні копії при запуску системи Windows, вході в систему, щодня, щотижня і щомісяця в певний Вами час.

Перейдіть в розширений режим Advanced Mode і Ви отримаєте ще більше можливостей, включаючи можливість створення диференціальних резервних копій жорсткого диска, а також набір корисних інструментів для роботи з розділами диска (є все необхідне, щоб створювати, форматувати, переміщати, змінювати розміри, приховувати, відображати , видаляти і по-іншому організовувати розділи).

Якщо Вам достатньо налаштувань за замовчуванням, зручний і простий майстер створення резервних копій дозволить виконати завдання з мінімум турбот.

Також простий процес відновлення. У розширеному режимі доступний інструмент Recovery Media Builder, який допоможе створити завантажувальний диск або USB-носій відновлення, що дозволяє відновлювати резервні копії, навіть якщо Ваш комп'ютер пошкоджений або не завантажується. Для цього потрібно створити диск заздалегідь, тому подбайте про це в першу чергу. Перейдіть в Paragon Backup & Recovery 2012 Free на розширений режим Advanced Mode, виберіть Tools -> Recovery Media Builder і дотримуйтесь інструкцій.

Головні можливості Paragon Backup & Recovery 2012 Free:

Повне і надійне резервне копіювання

- Повне резервне копіювання - створення точної копії жорсткого диска комп'ютера, включаючи операційну систему, додатки, налаштування і всі дані.

- Диференціальне резервне копіювання - створення копій тільки змінених даних.

- Повноцінний планувальник завдань - можливість спланувати регулярне і автоматичне резервне копіювання.

- Backup Capsule - Ви можете помістити архів з резервною копією в спеціальне безпечне місце, іменоване Backup Capsule і отримати додатковий рівень захисту для всіх архівів, що містяться в ній.

- Підтримка різних місць призначень для збереження резервних копій - у тому числі зовнішніх сховищ даних, CD/DVD/Blu-Ray дисків, мережі, а також забезпечення прихований розділ (Backup Capsule).

- Автоматичне виключення даних - можливість автоматизувати створення вмісту майбутнього архіву за рахунок виключення непотрібних даних за допомогою фільтрів розширень файлів.

Швидке і легке відновлення даних

- Повне відновлення - відновлення Вашого комп'ютера в попередній стан без втрати даних і перевстановлення та налаштування програм.

- Відновлення жорсткого диска повністю, окремих розділів або тільки потрібних файлів з раніше створеного архіву.

- Створення завантажувального USB-носія для відновлення комп'ютера на вимогу.

- Linux/DOS завантажувальна середа відновлення для створення завантажувального CD/DVD диска.

Розробник: Paragon Software Group
Офіційний сайт: www.paragon-software.com
Ліцензія: Freeware (необхідна реєстрація)
Останнє оновлення: 2012.01.13
Операційна система Windows: XP, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .msiСкачати інструмент для резервного копіювання Paragon Backup & Recovery 2012 Free 10.0.17.13908:

Paragon Backup & Recovery 2012 Free 10.0.17.13908 (98.7 МБ)

Категорія: Paragon Backup & Recovery 2012 Free | Додав: admin | Теги: інструмент для резервного копіюванн, версія 10.0.17.13908, Paragon Backup & Recovery 2012 Free
Переглядів: 1162 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]