Безкоштовне онлайн-сховище для для збереження даних Comodo Online Storage 2.1.6.13 - Comodo Online Storage <!--if(Резервне копіювання)-->- Резервне копіювання<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Резервне копіювання » Comodo Online Storage

Безкоштовне онлайн-сховище для для збереження даних Comodo Online Storage 2.1.6.13

Comodo Online Storage - безкоштовний сервіс, що дозволяє зберігати важливі файли в Інтернеті, використовуючи захищене онлайн-сховище. 5ГБ надається безкоштовно.

Зберігайте копії важливих файлів безпечно в Інтернеті. Ви можете отримати доступ до даних у будь-який час і в будь-якому місці, використовуючи інтуїтивно зрозумілий веб-сайт Comodo або безкоштовний і простий у використанні клієнт Comodo Online Storage.

- Безпека
Ваші дані надійно зашифровані під час процесу завантаження/скачування, а також під час зберігання на серверах Comodo. Ніхто, крім Вас, ніколи не зможе отримати доступ до цих файлів або перехоплювати їх. 

- Синхронізація папок
Якщо хочете, щоб Ваші дані були синхронізовані з онлайн-сховищем, просто клацніть правою кнопкою на папці та виберіть "Sync to Comodo Online Storage". Ви також можете використовувати папку COSync, яка автоматично синхронізується на всіх комп'ютерах, де встановлений і авторизований клієнт Comodo Online Storage.

- Зона перетягування
Для швидкого копіювання файлу в онлайн-сховище, можна використовувати зону перетягування. Зона перетягування з'являється щоразу, коли Ви переміщаєте файл. Ви також можете переміщати посилання, фрагменти текстів чи закладки.

- Веб-додаток
Хочете отримати доступ до файлів в місці, де немає встановленого клієнта Comodo Online Storage, скористайтесь веб-додатком, щоб скачати або завантажити файли з будь-якого комп'ютера.

- Медіа-носій
Ви можете слухати Вашу музику і дивитися відео за допомогою будь-якого медіаплеєра без необхідності завантажувати їх. Просто підключіть Ваше онлайн-сховище до комп'ютера, виберіть мультимедійні файли і клацніть правою кнопкою миші, щоб запустити їх.

- Збереження тексту
Використовуйте можливості роботи з текстом, щоб напряму зберігати текст в акаунті Comodo Online Storage. Просто виділіть текст, перенесіть фрагмент в зону перетягування - інформація збережеться автоматично у вигляді текстового файлу.

- Збереження закладок
Збереження важливих веб-посилань на Вашому акаунті. Просто перенесіть посилання в зону перетягування і вона збережеться.

Розробник: Comodo
Офіційний сайт: www.ccloud.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно 5 ГБ)
Останнє оновлення: 2012.04.13
Операційна система Windows: XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний клієнт Comodo Online Storage 2.1.6.13:

Comodo Online Storage 2.1.6.13 (13.9 МБ)

Категорія: Comodo Online Storage | Додав: admin | Теги: Онлайн-сервіс для збереження і синх, безкоштовне онлайн-сховище, Comodo Online Storage 2.1.6.13
Переглядів: 1282 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]