BootSave 2.9 - BootSave <!--if(Резервне копіювання)-->- Резервне копіювання<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Резервне копіювання » BootSave

BootSave 2.9

BootSave - зручна і безкоштовна утиліта, що запускаються з командного рядка, яка використовується для збереження і відновлення таблиці розділів жорсткого диска.

BootSave запускається з командного рядка, служить для збереження і відновлення завантажувальних секторів на жорсткому диску.

Дана програма включає три утиліти: BootSave, BootRest and BootChk.

BootSave захищає від помилок і пошкодження шкідливими програмами, вірусами таблицю розділів (1) або завантажувальний сектор за допомогою утиліт, порівнянних з Norton NU. Вам слід завантажитися з DOS дискети для збереження чи відновлення. Ви можете зберегти завантажувальний запис (2) під Win2K/XP (але не Vista), але Вам слід перезавантажити комп'ютер з під DOS для відновлення.

Слід звернути увагу, що дана версія не зберігає завантажувальні сектора для кожного індивідуального розділу, тільки для MBR, яка містить головний завантажувальний код та інформацію для чотирьох головних розділів.

(1) таблиця розділів - область у головній завантажувальної записи (master boot record), яка використовується комп'ютером для визначення доступу до диска;

(2) завантажувальний запис - односекторний запис, що вказує базової системи введення-виведення, як повинні завантажуватися в оперативну пам'ять комп'ютера файли операційної системи.

(3) MBR (Master Boot Record) - головний завантажувальний запис в ПК - таблиця в першому секторі завантажувального диска, що зберігає дані про фізичну і логічну організацію диска (число голівок, циліндрів або доріжок, секторів на доріжці і т. п.), необхідні контролеру диска для зчитування ОС. Якщо цей запис зіпсований, завантаження ОС стає неможливим.


Розробник: Canadian Mind Products
Офіційний сайт: mindprod.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.11.25
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .zip

Скачати BootSave 2.9:

BootSave 2.9 (94 КБ)

Категорія: BootSave | Додав: admin | Теги: утиліта для збереження і відновленн, BootSave 2.8 Build 9427
Переглядів: 617 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]