Програма для онлайн резервного копіювання Avast! BackUp 2.12.0.144 - Avast! BackUp <!--if(Резервне копіювання)-->- Резервне копіювання<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Резервне копіювання » Avast! BackUp

Програма для онлайн резервного копіювання Avast! BackUp 2.12.0.144

Avast! BackUp - просте і автоматичне онлайн резервне копіювання для захисту цінних даних. Для резервних копій доступне захищене онлайн-сховище 25 ГБ або 75 ГБ з шифруванням даних.

Avast! BackUp є безпечним і надійним рішенням для резервного копіювання. За допомогою простого у використанні клієнтського інтерфейсу, Ви можете налаштувати розклади резервування і вибрати необхідні для збереження файли.

Якщо Вам потрібно відновити файли (у разі збою в роботі комп'ютера, втрати або пошкодження даних і т.д.), за допомогою клієнта Avast! BackUp Ви легко відновите потрібні дані.

Резервна копія зашифровується локально перед відправкою до Центру обробки даних Avast! через SSL-з'єднання. Ваші резервні копії зберігаються в Центрі обробки або з 448-бітовим Blowfish, або 256-бітовим AES шифруванням для забезпечення надійного захисту даних.

Необхідність резервного копіювання:

Навіть якщо Ви будете обережними, жорсткі диски не вічні. Незалежно від нормального зносу, електричних розрядів, нещасних випадків та інших причин - всі Ваші накопичені файли: музика, відео, сімейні фотографії та інші особисті (незамінні) дані зберігаються на пристрої з тимчасовим терміном служби.

Головні можливості Avast! BackUp:

- Автоматично визначає які файли були змінені і додає їх до резервної копії;

- Одночасне резервне копіювання онлайн на хмарний сервер і в локальному режимі на зовнішні накопичувачі даних;

- Шифрування військового класу 448-bit Blowfish гарантує безпеку Ваших даних, які перетворюються на зашифрований формат (нечитаний для несанкіцонірованного доступу) до передачі через Інтернет - а потім зберігаються в безпечному місці, доступним тільки для Вас з будь-якої точки світу, де є Інтернет;

- Ви зможете відновити збережені дані в разі пошкодження комп'ютера або локального жорсткого диска, пошкодження або втрати даних у випадку, наприклад, крадіжки, пожежі, стрибка напруги, пролитої чашки кави та інших випадкових подій.

Розробник: AVAST Software
Офіційний сайт: www.avast.com
Ліцензія: Отримати ключ на 30 днів (25 ГБ)
Вартість: 1499 руб/год. [25 ГБ] / 2999 руб/год. [75 ГБ]
Останнє оновлення: 2012.04.05
Операційна система Windows: 2000, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати програму для онлайн резервного копіювання Avast! BackUp 2.12.0.144:

Avast! BackUp 2.12.0.144 (11.7 МБ)

Категорія: Avast! BackUp | Додав: admin | Теги: програма резервного копіювання, Резервне копіювання, Avast! BackUp 2.12.0.144
Переглядів: 871 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]