Програма для моніторингу та управління процесами Process Lasso 5.1.0.80 - Process Lasso <!--if(Налаштування системи | Оптимізація ПК)-->- Налаштування системи | Оптимізація ПК<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Налаштування системи | Оптимізація ПК » Process Lasso

Програма для моніторингу та управління процесами Process Lasso 5.1.0.80

Process Lasso - умовно-безкоштовна програма для 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Microsoft Windows із закритим вихідним кодом, яка служить для моніторингу та управління процесами.

Process Lasso покращує стійкість і стабільність роботи системи, в ситуаціях коли вона може «зависнути», використовуючи найбільш дієві способи, прийоми, новітні програмні розробки.

Process Lasso - унікальна програма, розроблена на основі нової технології, що дозволяє відстежувати і відхиляти надмірно великі і невиправдані запити програм на виділення потужності центрального процесора під свої потреби.

Неконтрольовані процеси можуть призвести до зависання комп'ютера. Один або кілька запущених процесів можуть займати всі ресурси процесора, завершити працюючий процес - досить складна задача, яка деколи навіть не під силу користувачеві, що використовує Диспетчер Завдань Windows.

Process Lasso знижує пріоритетність надмірних запитів працюючих програм і система знову повертається до роботи з завислого стану. Process Lasso також справитися з процесами «що не закриваються», і які знижують стійкість роботи системи.

Process Lasso також надає наступні можливості: зниження пріоритетності виконання програм, завершення завислих процесів, реєстрація виконаних процесів.

Process Lasso - ефективна програма, яка споживає мало ресурсів комп'ютера. Програмне ядро комп'ютера, назване Process Governor, не залежить від графічного інтерфейсу користувача (ГІК), Process Governor може в обхід ГІП привласнити Process Lasso найвищий пріоритет роботи по відношенню до інших програм.

Програмне ядро комп'ютера може працювати як системний сервіс (системний виклик - функція ОС, яка викликається з додатків за допомогою програмного переривання int 0x2e), тому воно починає роботу до того, як користувач завантажить ОС. Однак, ГІП настільки гнучкий, що рекомендується завершити його роботу так, щоб у випадку, якщо ГІП знадобиться, Ви б змогли його швидко завантажити.

Зверніть увагу!

* Програма Process Lasso безкоштовна для приватних осіб і для навчальних закладів. Користувачі, що використовують програму в комерційних цілях, повинні зареєструвати її після 14 днів використання.

Розробник: Bitsum Technologies & Jeremy Collake
Офіційний сайт: www.bitsum.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно) *
Останнє оновлення: 2012.05.11
Операційна система Windows: 2000, XP, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .zip

Скачати програму для моніторингу та управління процесами Process Lasso 5.1.0.80:

Process Lasso 5.1.0.80 - x32 (2.2 МБ)

Process Lasso 5.1.0.80 - x64 (2.3 МБ)

Категорія: Process Lasso | Додав: admin | Теги: програма для моніторингу процесами, програма для управління процесами, Process Lasso 5.1.0.80
Переглядів: 1725 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]