Комплекс утиліт Norton Utilities 15.0.0.124 - Norton Utilities <!--if(Налаштування системи | Оптимізація ПК)-->- Налаштування системи | Оптимізація ПК<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Налаштування системи | Оптимізація ПК » Norton Utilities

Комплекс утиліт Norton Utilities 15.0.0.124

Norton Utilities - комплекс утиліт, призначений для конфігурування, оптимізації та обслуговування комп'ютера.

Norton Utilities знаходить і усуває проблеми, які можуть уповільнювати Ваш комп'ютер. Набір необхідних утиліт дозволяє оптимізувати систему: чистить, налаштовує і прискорює роботу.

Непотрібні і тимчасові файли, застарілі записи реєстру, проблеми з жорстким диском - все це може уповільнювати роботу Вашого комп'ютера і викликати збої і втрати файлів. Norton Utilities - набір утиліт, необхідний для оптимізації продуктивності Вашого персонального комп'ютера.

Norton Utilities знаходить і усуває проблеми ОС Microsoft Windows, в тому числі пошкоджені і застарілі записи реєстру, для поліпшення загального стану і стабільності роботи комп'ютера. Це дозволяє не допускати зависання, збоїв системи, а також уповільнення. Нова утиліта Norton Disk Doctor сканує стан жорсткого диска і попереджає потенційне виникнення проблем з устаткуванням, які можуть призвести до пошкодження жорсткого диска і втрати інформації.

Крім цього, є функція виправлення каталогів, файлів, і інших проблем з програмним забезпеченням на диску для виключення помилок і збоїв в системі.

Norton Utilities дозволяє зберегти швидкість роботи Вашого комп'ютера. Набір інструментів дозволяє керувати складом запускаючих при завантаженні системи програм і служб, очищає і оптимізує реєстр для кращої продуктивності ПК.

З часом, поки Ви відвідуєте веб-сайти в Інтернеті, встановлюєте і видаляєте програми, дані можуть бути розкидані по всьому жорсткому диску, що уповільнює його роботу і час знаходження потрібної інформації. Інструмент Speed Disk реорганізовує та групує разом дані на жорсткому диску, щоб комп'ютер знаходив потрібну інформацію швидше, і швидше запускалися програми та файли.

Norton Utilities також захищає Ваші приватні дані. Утиліта стирає всю інформацію про онлайн-активность веб-браузера та інших програм, щоб запобігти перехоплення даних. Постійно видаляються непотрібні конфіденційні дані, щоб вони не могли бути вкрадені зловмисниками.

Головні можливості Norton Utilities:

- Менеджер запуску допомагає керувати та відстежувати початковий запуск програм, завантаження системи і всі точки входу.

- Менеджер сервісів відображає продуктивність сторонніх сервісів, що завантажуються при запуску Windows. Список дозволяє дізнатися, які з них впливають на роботу системи при її запуску і виключенні.

- Утиліта Speed Disk дефрагментує і оптимізує файли і дані на жорсткому диску для збільшення продуктивності.

- Монітор реєстру допомагає запускати додатки швидше і підвищує продуктивність системи, попереджаючи коли записи реєстру Windows потребують виправлення.

- Дефрагментація реєстру - ущільнення реєстру, яке оптимізує його за рахунок видалення проміжків і нераціонально використовуваного простору, підвищуючи тим самим продуктивність системи.

- Інструмент "Очистити диски" постійно стирає приховані записи і непотрібні файли, щоб Ваша конфіденційна інформація не потрапила в руки зловмисникам або комусь ще, якщо Ви продали або подарували комп'ютер.

- Інструмент "Очистити реєстр" знижує системні помилки і сбої, безпечно очищаючи і виправляючи реєстр.

- Disk Doctor виявляє і усуває потенційні проблеми, які можуть призвести до пошкодження жорсткого диска

- Norton UnErase дозволяє знайти і відновити випадково видалені файли на Вашому комп'ютері.

- Оновлення Smart Updates дозволяють бути набору утиліт Norton Utilities в актуальному стані, автоматично оновлюючи програмні модулі.

Розробник: Symantec
Офіційний сайт: us.norton.com
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2012.02.21
Операційна система Windows: 2K, XP, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати комплекс утиліт Norton Utilities 15.0.0.124:

Norton Utilities 15.0.0.124 (20.5 МБ)

Категорія: Norton Utilities | Додав: admin | Теги: програма оптимізація системи, програма налаштування системи, комплекс утиліт, Norton Utilities 15.0.0.124
Переглядів: 2002 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]