Комплексний набір інструментів Glary Utilities 2.45.0.1486 - Glary Utilities <!--if(Налаштування системи | Оптимізація ПК)-->- Налаштування системи | Оптимізація ПК<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Налаштування системи | Оптимізація ПК » Glary Utilities

Комплексний набір інструментів Glary Utilities 2.45.0.1486

Glary Utilities - повністю безкоштовна програма для некомерційного використання, призначена для оптимізації і налаштування операційної системи Windows. Зрозумілий, простий і зручний у використанні інтерфейс Glary Utilities дозволяє при першому запуску програми швидко запустити перевірку та оптимізацію системи.

Починаючі користувачі ПК, які не розбираються в налаштуваннях, зможуть провести оптимізацію за допомогою програми в кілька кліків мишею, тоді як для професіоналів присутня можливість додаткового більш тонкого налаштування програми.

Головні можливості Glary Utilities:

- Видалення тимчасових файлів, слідів присутності в мережі Інтернет;
- Управління плагінами та доповненнями для веб-браузерів;
- Аналіз стану системи Windows;
- Шифрування важливих даних від несанкціонованого доступу;
- Розбиття або об'єднання файлів;
- Оптимізація роботи з оперативною пам'яттю;
- Виправлення невірних посилань;
- Управління елементами автозавантаження;
- Вбудовані модулі для очищення реєстру Windows і жорстких дисків комп'ютера;
- Вбудований менеджер видалення програм;
- Керування вмістом контекстного меню;
- Вбудований модуль керування активними процесами.

Головні функції Glary Utilities:

В Glary Utilities присутні різні функції, необхідні для оптимізації роботи комп'ютера: видалення непотрібних файлів, виправлення помилок в реєстрі Windows, пошук і виправлення непрацюючих посилань, деінсталяція програм, оптимізація автозавантаження програм та інші.

- У вкладці «Модулі» - «Очищення», можна здійснити вибір наступних функцій: Очищення диска (видалення непотрібних файлів з диска), Очищення реєстру (сканує і наводить порядок в реєстрі), Виправлення ярликів (виправлення ярликів в головному меню і Робочому столі) , Менеджер деінсталяції (повністю видаляє програми).

- У вкладці «Модулі» - «Оптимізація» можна знайти наступні функції: Менеджер автозапуску (управління автозапуском програм), Оптимізатор пам'яті (перевірка і оптимізація вільної пам'яті у фоновому режимі), Менеджер контекстного меню (управління входами контекстного меню для файлів і папок), дефрагментація реєстру (дефрагментація системного реєстру Windows).

- У вкладці «Модулі» - «Безпека» можна знайти наступні функції Glary Utilities: Стирання слідів (стирає всі сліди перебування в Інтернеті: куки, Інтернет історію), Стиратель файлів (стирання файлів без можливості відновлення), Відновлення файлів (швидке і ефективне відновлення видалених файлів), Шифровка і Розшифровка файлів (захист Ваших файлів від несанкціонованого доступу).

- У вкладці «Модулі» - «Програми» можна здійснити вибір функцій: Аналіз дисків (отримати інформацію про бажані файли і папки), Пошук дублікатів (пошук дублікатів файлів для звільнення місця на дисках), Пошук порожніх папок (знайти і видалити порожні папки на комп'ютері), Розрізання і об'єднання файлів (розрізає великі файли, об'єднує маленькі).

- У вкладці «Модулі» - «Сервіс» можна здійснити вибір функцій: Менеджер процесів (моніторинг виконуваних програм, стан і їх завершення), Асистент IE (керування розширеннями і налаштуваннями IE), Системна інформація, Стандартні інструменти Windows (забезпечує прямий доступ до функцій за замовчуванням Windows).

- У вкладці «1-кліком» можна провести оптимізацію роботи системи в кілька кліків. Glary Utilities може виконати такі завдання: очищення реєстру, виправлення ярликів, пошук небезпечних елементів запуску, очищення тимчасових файлів, видалення історії відвідин сторінок в Інтернеті, видалення шкідливих програм.

Розробник: Glarysoft
Офіційний сайт: www.glarysoft.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.13
Операційна система Windows: 2K, XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати комплексний набір інструментів Glary Utilities 2.45.0.1486:

Glary Utilities 2.45.0.1486 (7.1 МБ)

Категорія: Glary Utilities | Додав: admin | Теги: Glary Utilities, налаштування системи, оптимізація системи, 2.45.0.1486
Переглядів: 1255 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]