Набір корисних утиліт Comodo System Utilities Free 4.0.226276.23 - Comodo System Utilities Free <!--if(Налаштування системи | Оптимізація ПК)-->- Налаштування системи | Оптимізація ПК<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Налаштування системи | Оптимізація ПК » Comodo System Utilities Free

Набір корисних утиліт Comodo System Utilities Free 4.0.226276.23

Comodo System Utilities Free - безкоштовний набір корисних утиліт для підвищення продуктивності, безпеки та зручності використання комп'ютера з ОС Windows 7, Windows Vista і Windows XP.

Comodo System Utilities дозволяє користувачам з будь-яким досвідом, повністю очистити систему від непотрібних, пошкоджених файлів і в цілому підвищити продуктивність системи.

Програма також включає додаткові утиліти для захисту приватних даних, постійного видалення непотрібної та конфіденційної інформації, інструмент для закриття додатків, які заважають видаленню файлів, інструмент для управління автозапуску програм і служб Windows, що дозволяє зменшити час завантаження операційної системи.

Головні можливості Comodo System Utilities:

- Очищення реєстру - оптимізує і відновлює реєстр Windows, запускаючи глибоке сканування, щоб визначити, видалити або відновити непотрібні або пошкоджені записи реєстру. Після виконання перевірки ОС Windows буде мати доступ до необхідної інформації в реєстрі набагато швидше, що збільшить продуктивність і стабільність системи.

- Очищення особистих даних - стирає цифровий слід, очищаючи історію, кеш, куки і сліди активності користувача у веб-браузері, провіднику Windows і популярних додатках.

- Очищення диска - з часом Ваші жорсткі диски забиваються тимчасовими файлами з Інтернету, журналами відвідувань і подій, непотрібними архівами, невикористовуваними ярликами і дублікатами файлів. Непотрібні файли, займаючи вільний простір на диску, роблять його роботу повільніше. Comodo Disk Cleaner виправляє це, виявляючи і видаляючи непотрібні файли на жорсткому диску.

- Форсоване видалення - часто, коли Ви хочете видалити або перемістити файл, Ви бачите повідомлення "Процес не може отримати доступ до файлу, так як файл зайнятий іншим додатком". Інструмент Force Delete вирішує цю проблему, плануючи видалення при наступному перезавантаженні комп'ютера.

- Безповоротне видалення - коли Ви видаляєте файли з Windows, операційна система не стирає його повністю, і за допомогою спеціального ПЗ можна відновити видалені дані, можливо, навіть у зловмисних цілях. Утиліта Shredder дозволяє вирішити потенційну загрозу Вашої конфіденційної інформації, безповоротно видаляючи файли, так що вони не можуть бути відновлені.

- Менеджер автозапуску - дозволяє контролювати які саме програми, служби і драйвери запускаються разом з ОС Windows, покращуючи час завантаження системи і загальну продуктивність.

Якщо в системі Windows кілька користувачів, кожен з них створює окремий набір непотрібних файлів при вході в систему і запуску програм. Comodo System Utilities автоматично визначає, який користувач увійшов в систему і очищає небажані дані, створені тільки цим користувачем.

Програма Comodo System Utilities доступна в Free і Pro версіях. Обидві версії як платна, так і безкоштовна має таку ж функціональність, але Pro-версія має також розширені можливості безпеки, такі як захист реєстру і активне очищення в реальному часі.

Розробник: Comodo
Офіційний сайт: system-utilities.comodo.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.02.25
Операційна система Windows: 2K, XP, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати набір корисних утиліт Comodo System Utilities Free 4.0.226276.23:

Comodo System Utilities Free 4.0.226276.23 (13.0 МБ)

Comodo System Utilities Free 4.0.226276.23 Portable-версія 32-bit (6.6 МБ)

Comodo System Utilities Free 4.0.226276.23 Portable-версія 64-bit (8.0 МБ)

Категорія: Comodo System Utilities Free | Додав: admin | Теги: версія 4.0.226276.23, Comodo System Utilities Free, набір корисних утиліт
Переглядів: 1122 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]