Програма оптимізації і налаштування Cloud System Booster 1.0.0 RC - Cloud System Booster <!--if(Налаштування системи | Оптимізація ПК)-->- Налаштування системи | Оптимізація ПК<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Налаштування системи | Оптимізація ПК » Cloud System Booster

Програма оптимізації і налаштування Cloud System Booster 1.0.0 RC

Cloud System Booster - "хмарні" технології оптимізації та налаштування системи Windows і додатків. Ефективні інструменти "все в одному" оптимізують роботу комп'ютера і відновлюють його продуктивність, виправляючи помилки і видаляючи непотрібні дані.

Cloud System Booster має чотири потужні функції для виправлення помилок та оптимального налаштування системи:

Cleaner: Швидкий аналіз і очищення непотрібних файлів, які сповільнюють роботу комп'ютера.

Optimizer: Оптимізація елементів, які впливають на продуктивність комп'ютера, для прискорення роботи та підвищення продуктивності.

Repair: "Розумні" способи пошуку та виправлення помилок в системі.

Application Cleaner and Optimizer: Аналіз встановлених додатків на комп'ютері для їх очищення і оптимізації, щоб зробити роботу комп'ютера максимально продуктивною.

Інструмент очищення, налаштування та оптимізації Cloud System Booster призначений як для новачків, так і для досвідчених користувачів комп'ютера з однією кнопкою для простого підвищення продуктивності і режимом експерта для професійного виправлення помилок у системі Windows.

Головні можливості Cloud System Booster:

- Потужна утиліта для очищення і звільнення дискового простору
Програма сканує і аналізує комп'ютер всього за одну секунду, і очищає систему за кількома параметрами, в тому числі небажані дані на диску, непотрібні записи реєстру і тимчасові файли Windows. Движок Cloud System Booster є швидким і потужним, сканує систему глибоко і грунтовно на відміну від традиційних інструментів очищення і оптимізації системи.

- Відключення непотрібних служб і оптимізація комп'ютера
Служби є невеликими програмами, які допомагають працювати повноцінним додатками і системі. Змінюючи список активних і виключених служб Cloud System Booster може оптимізувати Ваш комп'ютер, щоб забезпечити максимальну продуктивність. Оптимізація інтернет-з'єднання дозволяє збільшити швидкість відвідування веб-сайтів.

- Режим "в один клік" для починаючих користувачів
Очищення, виправлення помилок та оптимізація системи можуть бути виконані просто і швидко. Після установки програми, щоб запустити модулі сканування, очищення або виправлення помилок, натисніть кнопку "Boost" - даний режим оптимальний для починаючих користувачів ПК.

- Режим експерта для професійного виправлення помилок
Якщо Ви є досвідченим користувачем комп'ютера, Cloud System Booster також зможе задовольнити Ваші потреби. Перейти в режим експерта можна, натиснувши кнопку "Expert" у правому кутку. Далі виберіть модуль, який Ви хочете запустити, і налаштуйте окремі пункти перевірки.

Розробник: Anvisoft
Офіційний сайт: www.anvisoft.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.07
Операційна система Windows: XP, Vista, 7 (x32|x64)
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exeСкачати програму оптимізації і налаштування Cloud System Booster 1.0.0 RC:

Cloud System Booster 1.0.0 RC (5.7 МБ)

Категорія: Cloud System Booster | Додав: admin | Теги: Cloud System Booster, 1.0.0 RC, оптимізаціїя системи, налаштування системи, очищення системи
Переглядів: 1510 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]