Мобільний антивірус Kaspersky Mobile Security 9.0 для Symbian/Windows Mobile - Kaspersky Mobile Security для Symbian/Windows Mobile <!--if(Мобільні антивіруси | Мобільні додатки)-->- Мобільні антивіруси | Мобільні додатки<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Avira Mobile [1]
Trend Micro Smart Surfing для iPhone [1]
Kaspersky Mobile Security для S60 3rd Edition [1]
F-Secure Mobile Anti-Virus для Windows Mobile 2003 [1]
Kaspersky Mobile Security для Windows Mobile [1]
ESET NOD32 Mobile для Windows Mobile [1]
ESET NOD32 Mobile Beta для Symbian [1]
Norton Smartphone Security [1]
Dr.Web для Windows Mobile [1]
Kaspersky Mobile Security для Symbian/Windows Mobile [1]
F-Secure Mobile Security для S60 3rd/5th Edition [1]
F-Secure Mobile Security для Android [1]
Trend Micro Mobile Security Personal для Android [1]
Norton Mobile Security LITE для Android [1]
Dr.Web для Android [1]
Dr.Web для Android Light [1]
Lookout Mobile Security для Android [1]
ESET Mobile Security для Android Beta [1]
Kaspersky Mobile Security для Android [1]
Kaspersky Deblocker для iPhone/iPad [1]
G Data MobileSecurity для Android [1]
McAfee Mobile Security для Android [1]
WhisperCore [1]
Антивірус Dr.Web + Антиспам для Android [1]
Bitdefender Mobile Security для Android [1]
Comodo Mobile Security для Android [1]
IKARUS mobile.security LITE для Android [1]
Avast! Mobile Security для Android BETA [1]
Kaspersky Mobile Security Lite для Android [1]
AVG Anti-Virus Free для Android [1]
Kaspersky Tablet Security для Android [1]
Avira Free Android Security [1]
VIPRE Mobile Security для Android [1]
Zoner AntiVirus Free для Android [1]
NQ Mobile Security для Android [1]
NetQin Mobile Manager для Android [1]
Android Booster FREE [1]
MYAndroid Protection Antivirus [1]
NetQin Vault для Android [1]
Quick Heal Mobile Security для Android [1]
Webroot SecureAnywhere Mobile для Android [1]

Головна » Файли » Мобільні антивіруси | Мобільні додатки » Kaspersky Mobile Security для Symbian/Windows Mobile

Мобільний антивірус Kaspersky Mobile Security 9.0 для Symbian/Windows Mobile

Kaspersky Mobile Security 9.0 - антивірус для захисту мобільних пристроїв, що працюють на базі операційних систем Symbian OS і Microsoft Windows Mobile, від відомих і нових загроз, небажаних викликів і SMS-повідомлень.

Мобільний антивірус Kaspersky Mobile Security 9.0 дозволяє контролювати вихідні SMS-повідомлення, мережеву активність, а також захищати конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу. Кожен тип загроз обробляють окремі компоненти програми. Це дає можливість гнучко налаштовувати параметри програми в залежності від потреб конкретного користувача.

Головні компоненти захисту Kaspersky Mobile Security 9.0:

1. Захист. Захищає від зараження файлову систему мобільного пристрою. Компонент Захист запускається при старті операційної системи, постійно знаходиться в оперативній пам'яті пристрою і перевіряє всі відкриваються, зберігаються і запускаються файли на пристрої, в тому числі і на картах пам'яті. Крім того, Захист перевіряє всі вхідні файли на присутність відомих вірусів. Подальша робота з файлом можлива, якщо об'єкт не заражений або успішно вилікували.

2. Перевірка пристрою. Допомагає виявити і нейтралізувати шкідливі об'єкти на вашому пристрої. Перевірку пристрою необхідно періодично проводити, щоб запобігти поширенню шкідливих об'єктів, які не були виявлені Захистом.

3. Анти-Спам. Перевіряє всі вхідні SMS-повідомлення та дзвінки на предмет спаму. Компонент дозволяє блокувати всі SMS-повідомлення і виклики, які вважаються небажаними.

4. Батьківський контроль. Контролює всі вихідні повідомлення і виклики і забороняє відправку SMS-повідомлень і/чи викликів на заздалегідь зазначені номери абонентів.

5. Анти-Злодій. Захищає інформацію на пристрої від несанкціонованого доступу, коли воно втрачено або вкрадено. Компонент дозволяє дистанційно заблокувати пристрій у випадку його втрати або крадіжки, видалити конфіденційну інформацію, а також проконтролювати зміну SIM-карти і визначити географічні координати пристрою (якщо мобільний пристрій оснащений GPS-приймачем).

6. Особисті контакти. Приховує конфіденційну інформацію користувача в той час, коли пристрій використовують інші особи. Компонент дозволяє відображати або приховувати всю інформацію, пов'язану з зазначеними номерами абонентів, наприклад, дані у списку контактів, SMS-листування, записи в журналі викликів. Компонент дозволяє також приховувати доставку вхідних дзвінків та SMS-повідомлень від вказаних номерів абонентів.

7. Мережний екран. Контролює мережеві підключення на вашому мобільному пристрої. Компонент дозволяє задати з'єднання, які будуть дозволені та заблоковані.

8. Шифрування. Захищає інформацію від перегляду сторонніми особами навіть в тому випадку, якщо до пристрою отриманий доступ. Компонент шифрує довільну кількість несистемних папки як в пам'яті пристрою, так і на картах пам'яті. Дані в папці доступні тільки після введення секретного коду.

Крім того, антивірусна програма містить ряд наступних сервісних функцій. Вони передбачені для того, щоб підтримувати програму в актуальному стані, розширити можливості використання програми, а також надати користувачеві допомогу в роботі.

1. Оновлення баз програми. Функція дозволяє підтримувати бази Kaspersky Mobile Security 9.0 в актуальному стані.

2. Статус захисту. На екрані відображаються статуси компонентів програми. На підставі поданої інформації ви можете оцінити поточний стан захисту вашого пристрою.

3. Журнал подій. У програмі для кожного компонента ведеться свій журнал подій, в якому міститься інформація про роботу компонента (наприклад, виконана операція, дані про заблокований об'єкті, звіт про перевірку, оновлення і т. д.).

4. Ліцензія. При покупці Kaspersky Mobile Security 9.0 між вами і «Лабораторією Касперського» полягає ліцензійну угоду, на основі якого ви можете використовувати програму і отримувати доступ до оновлення баз програми і Службі технічної підтримки протягом певного часу. Термін використання, а також інша.

Нове в Kaspersky Mobile Security 9.0:

1. Доступ до програми захищений секретним кодом.

2. До складу Kaspersky Mobile Security 9.0 включений новий компонент Особисті контакти, який запобігає несанкціонований доступ до персональних даних користувача при тимчасовому використанні пристрою сторонніми людьми. Компонент приховує дані і події для заданого переліку дзвінків. Компонент Особисті контакти ніяк не виявляє свою активність; таким чином, ніщо не сигналізує про існування прихованих даних на пристрої.

3. В оновленому модулі Шифрування реалізовано блокування доступу до довільного кількості папки в пам'яті пристрою або на карті розширення пам'яті. Компонент зберігає конфіденційні дані в зашифрованому вигляді і блокує доступ автоматично після закінчення заданого часу.

4. У програмі реалізований новий підхід до управління захистом пристрої: користувач може включати і вимикати будь-який компонент в залежності від необхідної функціональності. Купівля коду активації та продовження ліцензії тепер можливі онлайн безпосередньо з мобільного пристрою.

Розробник: Kaspersky Lab
Офіційний сайт: www.kaspersky.ru
Ліцензія: Trial (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2011.04.09
Операційна система: Symbian OS, Windows Mobile
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу для Symbian OS: .sis
Формат файлу для Windows Mobile: .cab

Скачати мобільний антивірус Kaspersky Mobile Security 9.0 для Symbian/Windows Mobile:

Kaspersky Mobile Security 9.4.104 для Symbian 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 (682 КБ)

Kaspersky Mobile Security 9.4.104 для Symbian^3 (682 КБ)

Kaspersky Mobile Security 9.0.4.82 для Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5 (1.16 МБ)

Категорія: Kaspersky Mobile Security для Symbian/Windows Mobile | Додав: admin | Теги: мобільний антивірус, для Windows Mobile, антивірус для мобільного, Kaspersky Mobile Security 9.0.52 / , антивірус для телефона, для Symbian OS
Переглядів: 2745 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Василь   [Матеріал]
ХОЧУ СПРОБУВАТИ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]