Антивірусне рішення Trend Micro Worry-Free Business Security 5.1 - Trend Micro Worry-Free Business Security <!--if(Корпоративні антивіруси)-->- Корпоративні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Корпоративні антивіруси » Trend Micro Worry-Free Business Security

Антивірусне рішення Trend Micro Worry-Free Business Security 5.1

Trend Micro Worry-Free Business Security - це антивірус і анти-спам для малого бізнесу. Антивірусні рішення Trend Micro Worry-Free Security захищають активи Вашого бізнесу і дані про клієнтів, блокуючи всі види мережевих погроз, спам та інше небезпечне ПЗ: віруси, інтернет-черв'яки та програми-шпигуни. 

Антивірусні рішення Trend Micro Worry-Free Security захищають Ваші активи, інформацію Ваших клієнтів і Вашу репутацію від крадіжки персональної інформації, кіберзлочинців та інших веб-загроз. Ці рішення забезпечують автоматичний, простий у використанні захист від багатьох загроз, які можуть завдати шкоди Вашому бізнесу. Антивірусні рішення Worry-Free Security дозволяють забути про безпеку і спокійно займатися бізнесом.

Trend Micro Worry-Free Security виявляє веб-загрози швидше, постійно оновлюється і не уповільнює роботу комп'ютера. При цьому дане антивірусне рішення просте у встановленні і обслуговуванні.

Головні можливості Trend Micro Worry-Free Business Security:

1. Запобігання відвідування небезпечних веб-сайтів. Захист від погроз в реальному часі без необхідності чекати появи нових файлів сигнатур.

2. Захист онлайн-операцій. «Online Transaction Protection» (Захист онлайн-операцій) захищає клієнтів, що здійснюють покупки в Інтернеті від злому.

3. Захист бізнесу від розкрадання даних. Перешкоджає доступу до важливих даних (наприклад, до файлів клієнтів, файлів Intuit QuickBooks ™) шляхом аналізу поведінки загроз.

4. Перехоплює спам, усуваючи необхідність його обробки. Додатковий рівень захисту блокує спам перш, ніж він досягне сервера Microsoft ™ Exchange ™, забезпечуючи кращий захист при меншому навантаженні на систему.

5. Блокування загроз, але не зниження продуктивності. Перехоплення загроз перш, ніж вони досягають до Вашого бізнесу, ушкоджують Ваші комп'ютери, важливі сервери і знижують продуктивність працівників.

6. Захист в реальному часі, без затримок. Швидкий захист від загроз - без необхідності чекати появи нових файлів сигнатур - шляхом виявлення спроб зміни важливих файлів і додатків.

7. Швидке визначення стану загрози на обраній консолі. Визначити стан загрози дуже легко, скориставшись веб-консоллю з відображенням станів у вигляді квітів світлофора, консоллю Microsoft або консоллю керування для постачальників ІТ-безпеки.

8. Просте розгортання. Можливість простого самостійного встановлення або залучення професійного ІТ-спеціаліста для управління рішенням.

9. Автоматичне управління рівнем безпеки при використанні мобільного комп'ютера. Автоматичне визначення місцезнаходження співробітника і встановлення необхідних налаштувань безпеки для забезпечення зручного доступу, гнучкості та безпеки.

Системні вимоги для Worry-Free Business Security:

- Можливість установки на тому ж сервері, що і Microsoft Exchange

- Процесор Intel ™ Pentium ™ з частотою 1 ГГц або сумісний; процесор x64 з частотою 1 Ггц і підтримкою технологій AMD64 і Intel EM64; від 512 Мб до 4 Гб ОЗУ в залежності від ОС; 1,2 Гб (для повної установки) або 1 , 5 Гб (для оновлень) вільного місця на жорсткому диску

- Операційна система: Small Business Server 2000, 2003, 2008, Windows Essential Business Server 2008, Microsoft Windows 2000, Vista, XP (Pro), Home Server, Windows Server 2003 (включаючи Storage Server), 2008

Розробник: Trend Micro
Офіційний сайт: emea.trendmicro.com
Ліцензія: Trial (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2009.05.22
Операційна система Windows: 2K, XP/XP 64, 2003, Vista/Vista 64, 2008
Інтерфейс: Англійська і Російська версії
Формат файлу: .exe

Скачати антивірусне рішення Trend Micro Worry-Free Business Security 5.1:

Trend Micro Worry-Free Business Security 5.1 RU (564 МБ)

Trend Micro Worry-Free Business Security 5.1 EN (567 МБ)

Категорія: Trend Micro Worry-Free Business Security | Додав: admin | Теги: корпоративні антивіруси, Trend Micro Worry-Free Business Sec, антивірус і анти-спам для малого бі, Корпоративні рішення
Переглядів: 942 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]