Kaspersky Endpoint Security 8.1.0.646 для Windows - Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows <!--if(Корпоративні антивіруси)-->- Корпоративні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Корпоративні антивіруси » Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows

Kaspersky Endpoint Security 8.1.0.646 для Windows

Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows - комплексна високотехнологічна система багаторівневого захисту робочих станцій і файлових серверів під управлінням ОС Windows від загроз будь-якої складності. Повноцінна інтеграція всіх компонентів продукту забезпечує його безконфліктну роботу в системі і дозволяє уникнути зниження продуктивності робочих станцій і файлових серверів.

Рішення "Лабораторії Касперського" забезпечують інформаційну безпеку Вашого бізнесу, дозволяючи Вам зосередитися на вирішенні виробничих завдань.

Комплексний захист від усіх видів загроз забезпечується багаторівневою системою, що включає контроль запуску і активності програм, контроль зовнішніх пристроїв, веб-контроль доступу до ресурсів мережі Інтернет і захист від шкідливих програм, онлайн і мережевих погроз.

Кожен тип загроз контролюється і обробляється окремим компонентом Kaspersky Endpoint Security. Компоненти можна включати і виключати незалежно один від одного, а також налаштовувати різні параметри їх роботи, забезпечуючи оптимальний рівень захисту.

Інструмент централізованого управління захистом в локальній мережі організації Kaspersky Security Center дозволяє видалено встановити антивірусне рішення на робочі станції, налаштувати параметри захисту для комп'ютерів мережі, управляти оновленнями ПЗ та антивірусних баз, контролювати статус захисту і оперативно реагувати на події.

Компоненти контролю Kaspersky Endpoint Security 8:

- Контроль запуску програм. Даний компонент відстежує спроби запуску програм користувачами і регулює запуск за допомогою набору правил.

- Контроль активності програм. Компонент дозволяє регулювати активність програм в залежності від їхньої групи, в яких заданий свій певний набір правил. Правила визначають характер доступу програм до персональної інформації на комп'ютері і до компонентів операційної системи Windows (реєстр, системні файли і папки).

- Моніторинг вразливостей. Уразливості операційної системи і сторонніх додатків часто використовуються як інструмент шкідливих атак. Пошук і визначення вразливостей в режимі реального часу дозволяє визначати слабкі місця програм під час їх запуску або активного використання.

- Контроль пристроїв. Kaspersky Endpoint Security 8 включає модуль "Контроль пристроїв", який дозволяє керувати правилами використання зовнішніх пристроїв, що підключаються до комп'ютера, і обмежувати їх використання. Контроль пристроїв регулює використання таких зовнішніх пристроїв, як знімні носії даних (USB-флешки, жорсткі диски, CD/DVD-диски), інструменти передачі інформації (модеми, Wi-Fi роутери, мережеві карти), офісне обладнання (принтери, сканери, МФУ ). Також контролюються інтерфейси, до яких приєднуються зовнішні пристрої (USB, Bluetooth, FireWire, Infra Red та інші).

- Веб-Контроль. Контроль за використанням веб-ресурсів користувачами локальної мережі. Дозволяє створювати різні групи, до яких застосовується свій набір правил і обмежень по використанню Інтернет-сайтів. Дозволяє фільтрувати веб-вміст за категоріями та/або типам даних.

Компоненти захисту Kaspersky Endpoint Security 8:

- Файловий Антивірус. Файловий антивірус - компонент Kaspersky Endpoint Security, що забезпечує захист файлової системи комп'ютера в режимі реального часу. Перебуваючи в оперативній пам'яті комп'ютера, Файловий антивірус перевіряє всі файли, що відкриваються, зберігаються і запускаються на комп'ютері, а також на підключених зовнішніх носіях даних.

- Моніторинг системи. За допомогою моніторингу дій програм на комп'ютері здійснюється збір даних по активним додаткам і тим, що запускаються для передачі цієї інформації іншим компонентам. Це забезпечує більш ефективний захист від різних шкідливих загроз.

- Поштовий Антивірус. Перевірка вхідної та вихідної пошти на наявність шкідливих вкладень та інших загроз.

- Веб-Антивірус. Сканування HTTP і FTP трафіку на комп'ютері користувача, фил фільтрація веб-посилань і блокування підозрілих або фішингових веб-сайтів.

- IM-Антивірус. Перевірка трафіку програм для швидкого обміну повідомленнями. IM-Антивірус забезпечує безпечне онлайн-спілкування.

- Мережевий екран. Фаєрвол Kaspersky Endpoint Security забезпечує захист даних, що зберігаються на комп'ютері користувача, блокуючи мережеві загрози під час підключення комп'ютера, використовуючи два типи правил: мережеві правила програм і мережеві пакетні правила.

- Моніторинг мережі. Надання користувачам інформації про мережеву активність комп'ютера в режимі реального часу.

- Захист від мережевих атак. Відстеження підозрілої активності у вхідному трафіку. У разі виявлення мережевої атаки, Kaspersky Endpoint Security блокує мережеву активність атакуючого комп'ютера.

Розробник: Kaspersky Lab
Офіційний сайт: www.kaspersky.ru
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2012.04.03
Операційна система Windows: XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Російський
Формат файлу: .exeСкачати Kaspersky Endpoint Security 8.1.0.646 для Windows:

Kaspersky Endpoint Security 8.1.0.646 для Windows (244 МБ)

Категорія: Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows | Додав: admin | Теги: Касперський для Windows, 8.1.0.646, Корпоративний антивірус, Kaspersky Endpoint Security, Антивірус Касперського
Переглядів: 1036 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]