Програма для захисту браузера ZoneAlarm ForceField 1.5.53.49 Final - ZoneAlarm ForceField <!--if(Браузери і плагіни)-->- Браузери і плагіни<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Браузери і плагіни » ZoneAlarm ForceField

Програма для захисту браузера ZoneAlarm ForceField 1.5.53.49 Final

ZoneAlarm ForceField - програма для захисту Вашого браузера від різних інтернет-загроз: крадіжки особистих даних, експлойтів веб-браузера, фішингу, шпигунських програм, клавіатурних шпигунів.

ZoneAlarm ForceField забезпечує захисний шар навколо Вашого браузера, оберігаючи від завантажування шкідливих програм, спроб фішинга, крадіжки особистих даних, програм-шпигунів. Таким чином, Ваші паролі, конфіденційна інформація та фінансові дані залишаються в безпеці.

Головні особливості ZoneAlarm ForceField:

- Virtual Browsing - віртуальний перегляд. Створює тимчасову копію браузера - безпечний простір для роботи в Інтернеті. Щоб Ви не робили в мережі, Ваш комп'ютер буде надійно захищений.

- Browser Threat Immunity - оберігає від "дірок" в безпеці браузерів Internet Explorer і Firefox. Захищає від установки з веб-сайтів програм-шпигунів і інших шкідливих програм без Вашого відома.

- Private Browser - безпечний перегляд. Видаляє весь кеш, куки (cookies), веб-історію та паролі поточної сесії при закритті браузера.

- Keylogger & Screengrabber Jamming - захист від кілоггерів (клавіатурних шпигунів) і захоплення інформації з екрана комп'ютера. Виявлення і видалення непомітних для системи spyware-програм.

- Dangerous Download Detection - виявляє небезпечні завантаження і оповіщає про загрозу до початку скачування. Ви можете безпечно скачувати програми, не думаючи про те, що вони можуть завдати шкоди Вашому комп'ютеру.

- Anti-Phishing - антифішинг. Визначає і блокує шкідливі сайти, які намагаються отримати Вашу персональну інформацію.

- Spy Site Blocking - запобігає проникненню шпигунських програм (Spyware) на Ваш комп'ютер, шляхом визначення та блокування сайтів, які поширюють шпигунське ПЗ.

- Website Safety Check - перевірка відвідуваних веб-сайтів на безпеку для скачування файлів і введення даних.

- Spyware Flushing - автоматичне очищення пам'яті браузера після його закриття для видалення spyware і інших загроз.

- On-The-Fly Encryption - шифрування даних "на льоту". Зашифрований тимчасовий файл захищає онлайн інформацію, що вводиться.

- Seamless Integration - інтеграція в найбільш популярні веб-браузери, включаючи Internet Explorer і Firefox в ОС Windows XP і Vista.

- Security Software Compatibility - програма ZoneAlarm ForceField сумісна з усіма антивірусами або комплексними рішеннями захисту.

- Швидка і легка у використанні - установка за кілька секунд і швидка робота. ZoneAlarm ForceField запускається автоматично, не вимагаючи установки і навичок.

Системні вимоги ZoneAlarm ForceField:

- Pentium III 1 GHz або вище
- Мінімум оперативної пам'яті RAM: 512 MB
- 20MB дискового простору (Розмір установки приблизно 4 MB)
- Internet Explorer 6/7 або Firefox 1/2 і 3

Розробник: Check Point Software Technologies Ltd
Офіційний сайт: www.zonealarm.com
Ліцензія: Trial (безкоштовно 17 днів)
Останнє оновлення: 2009.11.22
Операційна система Windows: XP, Vista
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exeСкачати програму для захисту браузера ZoneAlarm ForceField 1.5.53.49 Final:

ZoneAlarm ForceField 1.5.53.49 Final - 32 bit (7.8 МБ)

ZoneAlarm ForceField 1.5.53.49 Final - 64 bit (7.8 МБ)

Категорія: ZoneAlarm ForceField | Додав: admin | Теги: Програма для захисту браузера, ZoneAlarm ForceField 1.5.53.49 Fina
Переглядів: 997 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]