Безкоштовний веб-браузер Maxthon 3.3.8.1000 Final - Maxthon <!--if(Браузери і плагіни)-->- Браузери і плагіни<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Браузери і плагіни » Maxthon

Безкоштовний веб-браузер Maxthon 3.3.8.1000 Final

Maxthon - являє собою потужний і безкоштовний веб-браузер з вкладками, розроблений для користувачів будь-якого смаку і переваг. Крім основних можливостей браузера, Maxthon пропонує багатий набір функцій для поліпшення Вашого Інтернет-серфінгу.

Maxthon Browser 3 - єдиний браузер, призначений для всього Інтернету. Подвійний движок для відображення веб-сторінок (Trident і WebKit) і швидкий JavaScript-движок (V8) зроблять все, щоб відвідувані сайти відкривалися дійсно швидко.

Отримайте швидкий доступ до ваших улюблених веб-сайтів за допомогою функції Quick Access. Функція Drag and drop для зручного налаштування веб-браузера. Надійно зберігайте, переглядайте і керуйте Вашими обліковими записами (паролі, імена користувачів). Автозаповнення Magic Fill буде автоматично заповнювати Ваше ім'я користувача і пароль для улюблених сайтів.

Анти-банер Ad Hunter в браузері Maxthon 3 став набагато ефективніше блокувати спливаючі вікна та інші рекламні оголошення, перш ніж Ви встигнете їх помітити. Порівнюйте результати пошуку по Google, Yahoo, Bing та іншим пошуковим системам. Ви можете налаштувати МультиПошук додаючи додаткові пошукові системи.

Реєструючи аккаунт Maxthon, Ви отримуєте миттєвий доступ до "хмарних" функцій. Maxthon буде надійно шифрувати і синхронізувати закладки для доступу з будь-якого комп'ютера під керуванням Maxthon 3 в будь-якому місці з доступним Інтернетом.

Maxthon заснований на движку Internet Explorer, і, якщо це Ваш поточний веб-браузер, Ви будете працювати як в IE, але з безліччю додаткових ефективних функцій, які розширять можливості відвідування веб-сайтів в Інтернеті.

Головні можливості Maxthon:

Зручний і швидкий перегляд веб-сторінок
- Сучасний браузер, коректно відображає будь-які сайти і веб-сторінки. МультиПошук дозволить знайти потрібну інформацію швидше за допомогою декількох пошукових систем, групи обраного дозволяють створити зручну колекцію обраних сайтів, а календар історії організовує по днях журнал перегляду веб-сторінок.

Додаткові вбудовані функції
- Розширені вбудовані можливості є відмінною рисою веб-браузера Maxthon. Зручне завантаження веб-контенту (відео, аудіо, зображення) з сайтів, перегляд відео у спливаючому вікні, отримання скріншотів веб-сторінок, організація доступу до часто використовуваних програм - все це функції, які спрощують використання комп'ютера кожен день.

Безпека Вашої інформації в Інтернеті
- Режим "Приватний перегляд" дозволяє відвідувати веб-сайти і завантажувати файли, не залишаючи слідів Вашої активності. Анти-банер "Ad Hunter" блокує спливаючі рекламні вікна та іншу рекламу, дозволяючи керувати правилами блокування рекламного і шкідливого змісту.

Налаштування зовнішнього вигляду браузера на Ваш смак
- Можливість налаштування інтерфейсу браузера, а також використовувати різні скіни.

Вбудована перевірка орфографії
- Maxthon перевіряє орфографію для вводиться вами тексту на веб-сторінках. Перевірка орфографії доступна для наступних мов: російська, англійська, німецька, французька, чеська, польська, італійська, іспанська, португальська, турецька.

Розробник: Maxthon International
Офіційний сайт: ru.maxthon.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.10
Операційна система Windows: 2003, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати безкоштовний веб-браузер Maxthon 3.3.8.1000 Final:

Maxthon 3.3.8.1000 Final (23.5 МБ)

Категорія: Maxthon | Додав: admin | Теги: Безкоштовний веб-браузер, Maxthon 3.3.8.1000 Final, браузер Макстон
Переглядів: 1606 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]