Безкоштовний сканер посилань AVG LinkScanner 2012 SP1 12.0.2171 - AVG LinkScanner <!--if(Браузери і плагіни)-->- Браузери і плагіни<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Браузери і плагіни » AVG LinkScanner

Безкоштовний сканер посилань AVG LinkScanner 2012 SP1 12.0.2171

AVG LinkScanner - безкоштовний сканер посилань, який в режимі реального часу перевіряє веб-сторінки, відвідувані користувачем, на наявність шкідливого коду та інших Інтернет-загроз.

В Інтернеті існує мільйони заражених веб-сторінок. AVG LinkScanner в режимі реального часу перевіряє на наявність загроз кожне посилання, яке Ви натискаєте, перш ніж Ви відвідаєте його. Якщо веб-посилання буде небезпечним - Ви будете захищені.

Сканер посилань AVG LinkScanner забезпечує комплексний захист при пошуку і перегляді сторінок в Інтернеті. Даний захист включає в себе два компоненти: компонент Active Surf-Shield і Search-Shield, які працюють з браузерами Internet Explorer і Firefox.

Компонент Active Surf-Shield захистить систему від шкідливого вмісту та інтернет-атак при відвідуванні веб-сайтів, не дозволяючи Вам стати жертвою шкідливої активності.

Search-Shield відображає рейтинг безпеки для всіх результатів пошуку, що повертаються найпопулярнішими пошуковими службами. Таким чином Ви можете визначити, наскільки безпечна сторінка до її відвідування.

Безкоштовний сканер посилань від AVG працює з популярними пошуковими машинами Google, Яндекс, Yahoo, Bing та іншими, видаючи в результатах пошуку "рейтинги безпеки" тих чи інших веб-сторінок. Безпечні сторінки відзначаються зеленим кольором, потенційно небезпечні - червоним.

Розробник: AVG Technologies
Офіційний сайт: linkscanner.avg.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.04
Операційна система Windows: XP/XP X64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний сканер посилань AVG LinkScanner 2012 SP1 12.0.2171:

AVG LinkScanner 2012 SP1 12.0.2171 - Онлайн установка (3.7 МБ)

Категорія: AVG LinkScanner | Додав: admin | Теги: Безкоштовний сканер посилань AVG, AVG LinkScanner 2012 12.0.2171, перевірка веб-сторінок
Переглядів: 1146 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]