Програма безпеки WinMend System Doctor 1.6.0 - WinMend System Doctor <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » WinMend System Doctor

Програма безпеки WinMend System Doctor 1.6.0

WinMend System Doctor - програма, яка збільшує рівень безпеки ОС Windows, перевіряючи систему і виправляючи проблеми: уразливості програм, шкідливі плагіни веб-браузера, елементи автозавантаження або процеси, потенційно небезпечні моменти.

Програма WinMend System Doctor використовує інноваційний і інтелектуальний движок сканування, завдяки якому ефективно виявляє проблеми безпеки і виправляє уразливості в системі Windows, виправляє уразливості в сторонніх додатках, запобігає запуск шкідливих програм автозавантаження, троянів, шкідливих плагінів веб-браузерів, процесів і служб.

Таким чином значно збільшується рівень безпеки системи.

В програмі WinMend System Doctor є Експертний режим (Expert level), який забезпечує сканування системи для виявлення потенційно небезпечних загроз в системі, захищає від вторгнення програм-шпигунів, рекламного ПЗ, троянів і вірусів, усуває ризики безпеки ОС Windows.

Головні можливості WinMend System Doctor:

- Інтелектуальний скануючий движок
В WinMend System Doctor інтегрований скануючий движок, який точно виявляє уразливості в системі Windows, уразливості в сторонніх додатках і проблеми з параметрами безпеки. Це допомагає користувачам точніше й ефективніше усувати потенційні проблеми з безпекою.

- Рейтинг безпеки системи
Оцінка рівня безпеки операційної системи дозволяє візуально оцінити стан системи на даний момент.

- Комплексний та повний звіт про безпеку
WinMend System Doctor може генерувати докладні звіти про безпеку системи, вказуючи всі подробиці про кожну уразливість і потенційні загрози безпеки, що дозволить точніше зрозуміти проблеми безпеки та оперативно усунути їх.

- Експертний рівень сканування системи
На експертному рівні сканування програма перевіряє потенційні загрози безпеки системи таких, як загальні мережеві ресурси, права користувачів, віддалене управління, які можуть бути використані шкідливими програмами (або хакерами). Також дає покрокові інструкції по усуненню вразливостей і проблем.

Розробник: WinMend.com
Офіційний сайт: www.winmend.com
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2012.02.10
Операційна система Windows: 2K, XP, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exeСкачати програму безпеки WinMend System Doctor 1.6.0:

WinMend System Doctor 1.6.0 (7.16 МБ)

Категорія: WinMend System Doctor | Додав: admin | Теги: WinMend System Doctor 1.6.0, програма безпеки
Переглядів: 814 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]