Безкоштовна програма для шифрування TrueCrypt 7.1a - TrueCrypt <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » TrueCrypt

Безкоштовна програма для шифрування TrueCrypt 7.1a

TrueCrypt - безкоштовна програма для шифрування «на льоту». Дозволяє створювати віртуальний зашифрований логічний диск, що зберігається у вигляді файлу.

За допомогою безкоштовної програми TrueCrypt також можна повністю шифрувати розділ жорсткого диска або іншого носія інформації, такого як флоппі-диск або USB флеш-пам'ять. Всі збережені дані в томі TrueCrypt повністю шифруються, включаючи імена файлів і каталогів. Змонтований том TrueCrypt подібний звичайному логічному диску, тому з ним можна працювати за допомогою звичайних утиліт перевірки та дефрагментації файлової системи.

Головні можливості TrueCrypt:

- Створює віртуальний зашифрований логічний диск, що зберігається у вигляді файлу і використовує його як реальний диск системи

- Шифрує розділи жорсткого диска або інші носії інформації, такі як USB флеш-пам'ять

- Шифрування системного, фізичного або логічного диска для Microsoft Windows-систем з передзавантажувальною аутентифікацією. (Така ж функціональність вбудована в Windows Vista (не всіх редакцій) і Windows Server 2008 під ім'ям BitLocker)

- Автоматичне шифрування, шифрування в режимі реального часу - "на льоту"

- Забезпечення двох рівнів правдоподібного заперечення наявності зашифрованих даних, необхідного в разі вимушеного відкриття пароля користувачем:

1. Створення прихованого тому, що дозволяє задати другий пароль (і набір ключових файлів) до звичайного тому для доступу до даних, до яких неможливо отримати доступ з основним паролем, при цьому прихований том може мати будь-яку файлову систему і розташовується в невикористаному просторі основного тому з файловою системою FAT.

2. Ні один том TrueCrypt не може бути ідентифікований (томи TrueCrypt неможливо відрізнити від набору випадкових даних, тобто файл не можна пов'язати з TrueCrypt як з програмою, його створившою, ні в якій формі та в межах).

У список підтримуваних програмою TrueCrypt алгоритмів шифрування AES-256 входять, Serpent and Twofish. Всі алгоритми шифрування використовують XTS-режим, який більш безпечний, ніж режими CBC і LRW для шифрування «на льоту», що застосовуються в попередніх версіях (робота з вже створеними шифроконтейнерами в цих форматах також можлива).

Розробник: TrueCrypt Foundation
Офіційний сайт: www.truecrypt.org
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.02.08
Операційна система Windows: 2000, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовну програму для шифрування TrueCrypt 7.1a:

TrueCrypt 7.1a (3.3 МБ)

Категорія: TrueCrypt | Додав: admin | Теги: Безкоштовна програма для шифрування, TrueCrypt 7.1a
Переглядів: 1706 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]