Безкоштовний менеджер паролів Sticky Password FREE 5.0.6.249 - Sticky Password FREE <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » Sticky Password FREE

Безкоштовний менеджер паролів Sticky Password FREE 5.0.6.249

Sticky Password FREE - безкоштовна версія менеджера паролів. Генерування і захищене зберігання паролів, автоматичний вхід на сайти і заповнення онлайн форм у веб-браузері.

Безкоштовний менеджер паролів Sticky Password FREE дозволяє зберігати в зашифрованому вигляді Ваші паролі, тим самим захищаючи доступ до конфіденційних даних, таких як логіни, номери кредитних карт або банківські реквізити.

Безкоштовний додаток, розроблений Lamantine Software, пропонує великий набір функцій по зберіганню паролів і їх автоматичного введення, і інтегрується в будь-який веб-браузер: Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Maxthon, Internet Explorer та інші.

Крім того, є підтримка USB-пристроїв, і Ви можете перетворити додаток в портативний всього одним кліком мишки. Таким чином, Ви можете завжди брати з собою доступ до Ваших особистих даних і бути захищеним від клавіатурних шпигунів і крадіжки персональної інформації.

Для створення нового облікового запису на веб-сайті, кожен раз користувачеві потрібно заповнювати численні веб-форми. Sticky Password має функцію заповнення форм, яка дозволяє не тільки автоматично відправляти приватну інформацію, але і робити це захищеним способом.

Не дивлячись на функціональність утиліти, перше налаштування виконується легко. Для цього користувачеві треба вибрати майстер-пароль і спосіб авторизації: захист паролем, USB або Bluetooth-пристрій.

Версія Sticky Password FREE обмежена 15 обліковими записами і 1 візиткою.

Розробник: Lamantine Software
Офіційний сайт: www.stickypassword.ru
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.03.28
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати Sticky Password FREE 5.0.6.249:

Sticky Password FREE 5.0.6.249 (8.4 МБ)

Категорія: Sticky Password FREE | Додав: admin | Теги: Sticky Password FREE 5.0.6.249, скачати менеджер паролів, Безкоштовний менеджер паролів
Переглядів: 836 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]