Утиліта для контролю за роботою програм Sandboxie 3.64 Final - Sandboxie <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » Sandboxie

Утиліта для контролю за роботою програм Sandboxie 3.64 Final

Sandboxie - умовно безкоштовна утиліта, яка являє собою ефективний засіб для повного контролю за роботою різних програм, а також підвищення рівня безпеки, у тому числі і під час роботи в Інтернеті.

Sandboxie надає користувачам можливість запуску додатків в захищеній оболонці, інакше званої «пісочниця».

Sandboxie є абсолютно безкоштовною утилітою за умови персонального некомерційного використання.

Sandboxie дозволяє запускати програми в ізольованому віртуальному середовищі і повністю контролювати запущені процеси.

Програма працююча в «пісочниці» не зможе записати будь-які дані до реєстру, отримати доступ до системних файлів або внести зміни в систему і вплинути на її працездатність.

Sandboxie підвищує безпеку операційної системи при веб-серфінгу в Інтернеті від установки небажаного програмного забезпечення або оновлень, а також стежить за роботою електронної пошти, використовуючи власну «пастку» для вірусів, троянських і шпигунських програм прикріплених до листа.

Кількість віртуальних «пісочниць» не обмежена, користувач може вручну скласти список програм, які будуть автоматично запускатися в них, а також гнучко налаштувати рівень дозволу до різних ресурсів для кожної з них.

На завершення сеансу роботи з програмами, всі сліди змін, зроблених усередині «пісочниці», можна видалити одним кліком миші. Таким чином, утиліта Sandboxie виступає високонадійним фільтром для запущених програм.

Утиліта не є кросплатформним програмним забезпеченням і працює тільки на комп'ютерах під управлінням 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Microsoft Windows.

Для роботи програми в 64-розрядній операційній системі Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7, необхідно перед інсталяцією Sandboxie видалити пакет оновлень Windows Update KB932596.

Розробник: Ronen Tzur
Офіційний сайт: www.sandboxie.com
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2012.02.06
Операційна система Windows: 2000, 2003, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати утиліту для контролю за роботою програм Sandboxie 3.64 Final:

Sandboxie 3.64 Final (2.2 МБ)

Категорія: Sandboxie | Додав: admin | Теги: Утиліта для підвищення безпеки, Sandboxie 3.64 Final, Утиліта для контролю за роботою про
Переглядів: 914 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]