Проактивний захист SafenSoft SysWatch Personal 3.6.36.1631 - SafenSoft SysWatch Personal <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » SafenSoft SysWatch Personal

Проактивний захист SafenSoft SysWatch Personal 3.6.36.1631

SafenSoft SysWatch Personal - антивірусна програма для проактивного захисту від шкідливого програмного забезпечення, розроблена російською компанією SafenSoft.

SafenSoft SysWatch Personal - програма, призначена для проактивного захисту системи Windows і Ваших даних від всіх видів шкідливих програм, включаючи віруси, трояни, шпигунське ПЗ, хакерські атаки, вразливості програм.

SafenSoft SysWatch є проактивним засобом захисту, що належить до класу HIPS. В основі захисту лежить контроль запуску і поведінки всіх програм в системі. Завдяки цьому, система зберігається в останньому завідомо справному стані: небезпечні або небажані дії додатків блокуються ще до того, як вони зможуть завдати шкоди. При цьому неважливо, що це за загроза. На відміну від традиційних антивірусів без HIPS, що використовують вірусні сигнатури, SysWatch заблокує навіть нові і невідомі погрози.

Головні компоненти захисту SafenSoft SysWatch Personal:

- Контроль запуску невідомих програм;
- Контроль запуску і активності програм;
- Система самозахисту;
- Динамічна пісочниця.

Головні можливості SafenSoft SysWatch Personal:

- Захист від всіх типів шкідливих програм, хакерських атак. У разі прихованого запуску, додаток буде негайно блокуватися. Запуск нових програм обробляється автоматично. При цьому можливе прийняття рішення користувачем: виконати без обмежень, запустити в ізольованому середовищі "пісочниці" або заблокувати виконання.

- Захист від невідомих і новітніх загроз, вразливостей програм. На відміну від антивірусів, що використовують бази вірусних сигнатур і аналізують на основі баз код програм, SafenSoft SysWatch контролює запуск і поведінку програм. Таким чином, не потрібно постійного оновлення антивірусних баз для блокування шкідливої активності. Якщо додаток невідомий чи є потенційно небезпечним (наприклад, веб-браузери), він запускається в ізольованому середовищі "пісочниці", яка не дозволяє впливати на процеси основної системи.

- Можливість створення персональних правил контролю додатків. Ви можете самостійно створити правила для програм, обмежуючи їх запуск чи доступ до певних файлів і папок. Блокування підключення USB-носіїв до Вашого комп'ютера дозволить захистити особисті дані від копіювання.

- Зручність використання. Відсутня необхідність оновлювати захист. Технології та принципи роботи SysWatch не впливають на продуктивність системи і роблять безпечними помилкові спрацьовування. При цьому ефективність захисту перевищує можливості антивірусів, які також використовують евристичний аналіз коду.

Розробник: SafenSoft
Офіційний сайт: www.safensoft.ru
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2012.02.09
Операційна система Windows: XP/XP 64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати проактивний захист SafenSoft SysWatch Personal 3.6.36.1631:

SafenSoft SysWatch Personal 3.6.36.1631 (62.3 МБ)

Акція! Ліцензія SysWatch Personal на 1 рік безкоштовно

Категорія: SafenSoft SysWatch Personal | Додав: admin | Теги: SafenSoft SysWatch Personal, система HIPS з пісочницею, версія 3.6.36.1631, проактивний захист, антивірусна програма
Переглядів: 786 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]