Безкоштовна програма для захисту комп'ютера Returnil System Safe Free 2011 3.2.12918.5857-REL14 - Returnil System Safe Free 2011 <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » Returnil System Safe Free 2011

Безкоштовна програма для захисту комп'ютера Returnil System Safe Free 2011 3.2.12918.5857-REL14

Returnil System Safe Free 2011 - безкоштовна програма, яка використовує комбінацію антивірусних технологій і технологій створення віртуального середовища "пісочниці" для захисту системи від шкідливого ПЗ і несприятливих системних змін, ізолюючи систему від загроз.

Безкоштовна антивірусна програма Returnil System Safe Free, включає базовий захист від вірусів і шкідливих програм і "Віртуальний режим" - технологію віртуалізації, яка ізолює комп'ютер від загроз. Дану технологію також прийнято називати "пісочниця".

* Безкоштовна версія має обмежені можливості. У порівнянні з повною платною версією не включає такі функції, як автоматичне відновлення системи, віддалене онлайн-управління і безкоштовну технічну підтримку. Найважливіше, відключена функція "Керування файлами", яка дозволяє зберігати файли та робити зміни в основній системі з віртуальної системи Returnil. Це означає, що з безкоштовною версією Ви можете безпечно використовувати Інтернет і Ваш комп'ютер, але не зможете зберегти в реальній системі все те, що Ви робите у Віртуальному режимі.

Принцип роботи Returnil System Safe Free:

Технології, що використовуються програмою Returnil System Safe Free, дозволяють скопіювати системний і завантажувальний розділ у віртуальну подобу робочого середовища Windows, при цьому Ви можете запускати програми в повністю ізольованому і захищеному середовищі - "пісочниці".

Всі програми працюють усередині віртуального середовища, при цьому операційна система гарантовано буде захищена від ризику зіткнутися з вірусами, шкідливими програмами, невдалими установками ПЗ, системними зависаннями і завершенням роботи програм, помилками користувачів. Крім того, Вам достатньо буде перезавантажити комп'ютер, щоб повернути додаток до первісного вигляду.

Модуль Returnil Virus Guard, завдяки закладеному в обчислювальному досвіді, дозволить захистити комп'ютер від вірусів, виявляючи шкідливий код. При цьому робота даного модуля разом з технологією віртуального середовища ("пісочниці") забезпечує найбільш ефективне і безпечне видалення шкідливого контенту.

Як часто Вам доводилося стикатися з проявом активності вірусів, невірно віддаленого шкідливого ПЗ або з помилково-позитивним спрацьовуванням антивірусу? При використанні вбудованої системи видалення зловмисних програм - процес знищення загроз стане простим, при цьому можна гарантувати, що помилково-позитивні спрацьовування не приведуть до небажаних наслідків. Returnil System Safe Free забезпечить збереження Ваших даних не залежно від того, на якому комп'ютері Ви зберігаєте свої файли або з якою операційною системою працюєте.

Головні можливості Returnil System Safe Free:

- Захищене використання Інтернету та робота з хмарними додатками;
- Віруси, трояни, інтернет-черв'яки, шпигунське і рекламне ПЗ, клавіатурні шпигуни, руткіти, небажаний контент і помилково змінені налаштування усуваються простим перезавантаженням системи;
- Підсилює параметри конфіденційності та забезпечує приватність Вашої онлайн-активності;
- Заощаджує час і гроші, підтримуючи або покращуючи продуктивність системи;
- Знижує і усуває необхідність планового обслуговування роботи жорсткого диска: очищення і дефрагментації;
- Дозволяє приховати всі сліди активності на комп'ютері;
- Усуває сліди активності на комп'ютері навіть, якщо він був відключений від живлення або стався збій;
- Усуває проблеми, які можуть виникнути при установці нових програм;
- Проста інтеграція в операційну систему Windows;
- Проста у використання, легко налаштовується;
- Остання лінія захисту проти шкідливого ПЗ.

Розробник: Returnil
Офіційний сайт: www.returnilvirtualsystem.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно) *
Останнє оновлення: 2011.09.09
Операційна система Windows: 2003, 2008, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовну програму для захисту комп'ютера Returnil System Safe Free 2011 3.2.12918.5857-REL14:

Returnil System Safe Free 2011 3.2.12918.5857-REL14 (37.5 МБ)

Категорія: Returnil System Safe Free 2011 | Додав: admin | Теги: Returnil System Safe Free 2011, Безкоштовна Антивірусна Програма
Переглядів: 957 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]