Безкоштовна утиліта для блокування шкідливих програм Panda USB Vaccine 1.0.1.16 - Panda USB Vaccine <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » Panda USB Vaccine

Безкоштовна утиліта для блокування шкідливих програм Panda USB Vaccine 1.0.1.16

Panda USB Vaccine - безкоштовне антивірусне рішення для блокування шкідливих програм, що розповсюджуються з USB-пристроїв.

В даний час стрімко збільшується число шкідливих програм, які подібно черв'якові Conficker, поширюються через знімні пристрої такі як флешки пам'яті, MP3 плеєри, цифрові камери і т.д. Для цього подібні шкідливі програми модифікують файл AutoRun на даних пристроях.

Panda USB Vaccine - це безкоштовне антивірусне рішення, розроблене для захисту від подібних загроз. Продукт пропонує подвійний рівень превентивного захисту, дозволяючи користувачам відключити функцію автозапуску на комп'ютерах, USB-пристроях та інших пристроях.

Головні можливості Panda USB Vaccine:

Vaccine for computers: Це «вакцина» для комп'ютерів для запобігання запуску будь-якого файлу AutoRun незалежно від того, інфіковано пристрій чи ні (карти пам'яті, CD та ін.)

Vaccine for USB devices: Це «вакцина» для знімних USB-пристроїв, що запобігає від ситуацій, коли файл AutoRun стає джерелом інфікування. Утиліта відключає цей файл таким чином, що він не може бути прочитаний, модифікований або переміщений шкідливим кодом.

Даний продукт - це дуже корисна утиліта, оскільки не існує простого способу відключення функції автозапуску в Windows. Утиліта надає користувачам простий спосіб відключення цієї функції, пропонуючи високий рівень захисту від інфекцій, які здатні поширюватися зі знімних пристроїв.

Розробник: Panda Security
Офіційний сайт: www.pandasecurity.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2011.06.02
Операційна система Windows: 2K, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовну утиліту для блокування шкідливих програм Panda USB Vaccine 1.0.1.16:

Panda USB Vaccine 1.0.1.16 (844 КБ)

Категорія: Panda USB Vaccine | Додав: admin | Теги: Безкоштовна утиліта для блокування , Panda USB Vaccine 1.0.1.16
Переглядів: 1025 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]