Мережевий сканер EMCO Network Malware Cleaner 4.3.15.140 - EMCO Network Malware Cleaner <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » EMCO Network Malware Cleaner

Мережевий сканер EMCO Network Malware Cleaner 4.3.15.140

EMCO Network Malware Cleaner - інтегроване антивірусне рішення для захисту мережі від всіх видів шкідливого ПЗ. Допомагає сканувати всі комп'ютери в локальній мережі для пошуку вірусів та їх дистанційного видалення.

Network Malware Cleaner дозволяє сканувати комп'ютери в локальній мережі для дистанційного виявлення і видалення більш 10 000 видів вірусів, троянів і інших шкідливих загроз.

Сканування мережі займає кілька секунд для кожного комп'ютера, при цьому перевірку можна робити паралельно, так що Ви зможете просканувати всю мережу на наявність вірусів за кілька хвилин. Сучасні та актуальні антивірусні бази гарантують виявлення останніх загроз і надійний захист Вашої мережі.

Однією з головних задач системного адміністратора - підтримка локальної мережі чистою від різних шкідливих загроз. Це може бути досягнуто за допомогою активного антивірусного захисту на всіх своїх комп'ютерах і виконання регулярних перевірок мережі на віруси. EMCO Network Malware Cleaner розроблений, щоб допомогти адміністратору з другим завданням, і є хорошим доповненням до основного антивірусного захисту.

EMCO Network Malware Cleaner не є активним антивірусним захистом (антивірусом в режимі реального часу). Основна мета програми - перевірка вилучених комп'ютерів на відомі віруси, інтернет-черв'яки, трояни, рекламне ПЗ та знищення знайдених шкідливих програм. Використовуючи даний сканер ви можете видалити шкідливі загрози, які пройшли слабкі місця основного захисту, без відвідування і виконання перевірки кожного комп'ютера окремо.

Спеціально призначений для перевірки мережі на віруси, EMCO Network Malware Cleaner дозволяє сканувати та очищати віддалені комп'ютери непомітно, без переривання їхньої роботи.

Головні можливості EMCO Network Malware Cleaner:

- Дистанційна перевірка комп'ютерів в мережі;
- Дистанційне видалення загроз без переривання роботи віддаленого комп'ютера;
- Регулярні перевірки локальної мережі на відомі віруси;
- Виявляє слабкі місця основного захисту, повідомляючи якщо на комп'ютері відключений антивірус або використовуються не актуальні вірусні бази;
- Автоматичне виявлення всіх комп'ютерів в мережі;
- Перевірка всіх комп'ютерів в мережі за допомогою одного кліка;
- Мінімальне навантаження на мережу;
- Вбудована універсальна вірусна база, постійно поновлена новими загрозами.

Розробник: EMCO Software
Офіційний сайт: emcosoftware.com
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 запусків)
Останнє оновлення: 2012.05.02
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exeСкачати мережевий сканер EMCO Network Malware Cleaner 4.3.15.140:

EMCO Network Malware Cleaner 4.3.15.140 (49.9 МБ)

Категорія: EMCO Network Malware Cleaner | Додав: admin | Теги: EMCO Network Malware Cleaner, інтегроване антивірусне рішення, програма захисту мережі, версія 4.3.15.140, мережевий сканер
Переглядів: 1010 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]