Проактивна система захисту DefenseWall HIPS 3.17 - DefenseWall HIPS <!--if(Безпека)-->- Безпека<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безпека » DefenseWall HIPS

Проактивна система захисту DefenseWall HIPS 3.17

DefenseWall HIPS - проактивна система захисту, яка працює на технології "пісочниці". Захищає від відомих і невідомих шкідливих загроз будь-якого типу без необхідності оновлення.

DefenseWall HIPS є надійним проактивним захистом для Вашого комп'ютера від відомих і нових (невідомих) загроз. Використовуючи технологію "пісочниці", дає максимальний рівень захисту при мінімумі зусиль користувача.

Основна ідея DefenseWall HIPS в поділі програм на "довірені" і "недовірені", захисту реєстру і файлової області від модифікації недовіреним додатками.

Захист полягає у запуску недовірених додатків з обмеженими правами на модифікацію критичних параметрів системи в спеціально відведеній для них віртуальній зоні (пісочниці), яка відділяє їх від довірених процесів. Таким чином, у разі запуску шкідливого ПЗ, воно не зможе вплинути на систему і завдати шкоди. При цьому шкідлива програма може бути блокована однією кнопкою.

Якщо помістити веб-браузер, поштовий клієнт, IM-та P2P-клієнти в недовірену групу, то будь-який завантажуваний шкідливий файл буде нездатний заразити Вашу систему через обмеження накладених захистом DefenseWall.

Варто відзначити режим "До банкінгу/шопінгу", що запускає ізольований веб-браузер, який дозволяє безпечно виконувати операції в інтернет-банку і здійснювати онлайн-покупки.

DefenseWall HIPS допоможе захистити комп'ютер від вірусних погроз без необхідності поновлення на відміну від класичних антивірусів, що вимагають постійно оновлювані вірусні сигнатури.

Рекомендації:

Установку DefenseWall HIPS здійснюєте на чисту систему і при відключеному P2P-клієнті.

Розробник: SoftSphere Technologies
Офіційний сайт: www.softsphere.com
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2012.02.10
Операційна система Windows: 2K (тільки 32-bit), 2003, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Російський
Формат файлу: .exeСкачати проактивну систему захисту DefenseWall HIPS 3.17:

DefenseWall HIPS 3.17 (4.24 МБ)

Категорія: DefenseWall HIPS | Додав: admin | Теги: Проактивна система захисту, DefenseWall HIPS 3.17
Переглядів: 866 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]