Безкоштовний антивірус Зірке око 5.409 - Зірке око <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » Зірке око

Безкоштовний антивірус Зірке око 5.409

Зірке око - безкоштовний антивірус класу anti-autorun, який знаходить і ізолює 100% вірусів, що поширюються на флешках (по файлу автозапуску Autorun.inf).

Антивірус Зірке око не вимагає оновлення вірусних баз і не конфліктує з уже встановленими антивірусними продуктами.

Особливості антивірусної програми Зірке око:

- Антивірус (Анти-autorun) 'Зірке Око' дає 100%-у ефективність захисту флешок від вірусів, тому що однозначно визначає наявність автозапуску на флешці і БЛОКУЄ ЗАГРОЗУ раніше ніж вона встигне потрапити на комп'ютер.

- НІЧОГО НЕ буде стерто! Звичайно, не маючи вірусних баз, Зірке Око не визначить що вірус, а що ні, тому він тільки блокує підозрілий об'єкт, а потім переміщає його і автозапуск в спеціальну папку (карантин). Після цього Ви можете його видалити, або відновити. Звичайно, якщо у Ваші плани не входить збирати колекцію вірусів, можете включити Kill Mode - всі файли будуть знищуватися на корені.

- Є можливість зробити список довірених додатків, яким буде дозволено запускатися з Autorun.inf.

- Унікальна функція - тепер флешка сама може попередити що на ній вірус, помінявши свій значок на яскраво-червоний!

- Нова функція - виявлення троянів, що маскуються під звичайні файли, перекриває один з найпопулярніших способів поширення шкідливих програм!

- Нова функція - нейтралізація вірусів, що поширюються через ярлики Просте і ефективне рішення проти вірусів типу Stuxnet. В умовах підприємства, або офісу, Ви легко зможете виявити джерело зараження, адже "Зірке Око" уміє запам'ятовувати флешки, що вставляються в комп'ютер.

- Опція "Адміністрування" дозволяє захистити програму від зазіхань користувачів, що працюють під обмеженими обліковими записами.

- Утиліта "Доктор", що входить в комплект, легко вилікує комп'ютер від наслідків перебування на ньому вірусів, наприклад допоможе розблокувати диспетчер задач, полагодить "безпечний режим" або відновить відображення прихованих і системних файлів.

- Якщо потрібно, Зірке око може виконувати роль твікера - забороняти і дозволяти автоматичний запуск програм при підключенні нових пристроїв. Можна відключити автозапуск повністю, або вибірково - по типу, або букві носія.

- Програма жодним чином не конфліктує з іншими антивірусами (а навіщо?:) і може використовуватися як доповнення до основного.

- Зірке Око не використовує ніяких вірусних баз, і т.д., а значить відпадає головний біль на їх постійне оновлення.

Розробник: Петелин Александр
Офіційний сайт: exnax.narod.ru
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.01.24
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Російський
Формат файлу: .zipСкачати безкоштовний антивірус Зірке око 5.409:

Зірке око 5.409 (1.8 МБ)

Категорія: Зірке око | Додав: admin | Теги: Зірке око 5.409, скачати безкоштовний антивірус, антивірусна прогама Зірке око, антивірус Зірке око
Переглядів: 4537 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 ігор  
ug,ghgg hh

1 ігор  
ІГОР РІЗКЕ ОКО ГУД.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]