Безкоштовне антивірусне рішення Roboscan Internet Security Free 2.5.0.18 - Roboscan Internet Security Free <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » Roboscan Internet Security Free

Безкоштовне антивірусне рішення Roboscan Internet Security Free 2.5.0.18

Roboscan Internet Security Free - безкоштовне антивірусне рішення, що забезпечує комплексний захист комп'ютера від шкідливих програм і зовнішніх загроз з Інтернету. Два антивірусних движка (Bitdefender і Roboscan Tera), фаєрвол, проактивні технології забезпечують багаторівневий захист в режимі реального часу.

Інтернет полегшує спільне використання і обмін файлами та інформацією, але активне використання онлайн-можливостей може піддати комп'ютер різним інтернет-загрозам. Комплексний антивірус RoboScan використовує подвійний захист з антивірусними движками Bitdefender і Roboscan Tera (ALYac), які забезпечують багаторівневу фільтрацію для більш ретельного виявлення і видалення онлайн-загроз і шкідливих програм.

Головні переваги Roboscan Internet Security Free:

Багаторівневий захист з подвійним антивірусним движком
- RoboScan використовує два відзначених нагородами антивірусних движка BitDefender і Roboscan Tera (ALYac), щоб ефективно захистити Ваш комп'ютер. Ці два рівні захисту виявляють і блокують шкідливі програми (наприклад, шпигунські програми, трояни, рекламне ПЗ, інтернет-черв'яки, віруси і т.д.) і хакерські утиліти.

Збільшення швидкості сканування
- Технологія RoboScan інтелектуального сканування Smart Scan забезпечує швидкий і ефективний процес перевірки комп'ютера. Коли RoboScan сканує Ваш комп'ютер, він зберігає записи безпечних файлів у внутрішній базі даних - Білому списку, який антивірус використовує для прискорення при наступних перевірках системи. База даних Білого списку оновлюється після кожного сканування, що скорочує час, необхідний для завершення кожної наступної перевірки.

Система розпізнавання помилкових спрацьовувань
- RoboScan запобігає можливість визначення звичайного файлу як шкідливого, за допомогою унікальної системи розпізнавання помилкових спрацьовувань.

Простий інтерфейс "в один клік"
- Вдосконалений інтерфейс RoboScan дозволяє Вам отримати доступ до будь-якої функції в кілька простих кліків.

Безкоштовний комплексний антивірус
- Безкоштовне рішення інтернет-захисту з подвійним антивірусом, персональним фаєрволом, технологією проактивного захисту від нових і невідомих погроз.

Головні можливості Roboscan Internet Security Free:

3 режими сканування і очищення загроз
- Швидке сканування
Перевірка активних процесів і критично важливих областей системи. Це найшвидший спосіб виявлення системних шкідливих загроз.

- Базове сканування
Основна перевірка всіх критичних областей системи і місць, що часто заражаються.

- Розширене сканування
Розширена перевірка всіх системних дисків або зазначених папок. У порівнянні з іншими режимами займає більше часу, але забезпечує комплексне сканування, що виявляє всі можливі онлайн-загрози.

Сканування в реальному часі
Постійний захист Вашого комп'ютера в режимі реального часу. Сканування при доступі до файлів в системі, веб-сторінок, файлів електронної пошти та програм миттєвих повідомлень. Roboscan сканер реального часу запобігає зараження вірусами і шкідливими програмами під час відвідування веб-сайтів в Інтернеті, захищає систему Windows і персональну інформацію.

Проактивні технології виявлення
Нові та невідомі загрози виявляються і блокуються за допомогою проактивної технології виявлення RoboScan. RoboScan аналізує підозрілі файли в ізольованому віртуальному середовищі для виявлення потенційних загроз ще до їх виникнення.

Самозахист
RoboScan захищає себе і компоненти від загроз, спрямованих на нейтралізацію функцій безпеки.

Персональний фаєрвол
Фаєрвол захищає комп'ютер від спроб несанкціонованого підключення, забезпечує моніторинг всіх мережевих підключень і запобігає спроби вторгнення.

Знищення файлів
Компонент Shred File видаляє файли і папки без можливості їх подальшого відновлення, навіть за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Карантин і відновлення файлів
Після аналізу загроз RoboScan зберігає підозрілі файли в безпечному середовищі - карантині, таким чином виключається ризик зараження при зберіганні заражених файлів для їх можливого подальшого використання або відновлення.

Перевірка вразливостей системи
Roboscan Internet Security Free виявляє і усуває уразливості в системі, які можуть бути використані для атаки або пошкодження Вашого комп'ютера.

Часті автоматичні оновлення
RoboScan оновлює антивірусну базу більше 5 раз на день, щоб забезпечувати своєчасний захист комп'ютера від останніх шкідливих загроз.

Розробник: Roboscan Inc.
Офіційний сайт: www.roboscan.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.04.17
Операційна система Windows: 2K, XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exeСкачати безкоштовне антивірусне рішення Roboscan Internet Security Free 2.5.0.18:

Roboscan Internet Security Free 2.5.0.18 - 32 bit (138.2 МБ)

Roboscan Internet Security Free 2.5.0.18 - 64 bit (139.8 МБ)

Категорія: Roboscan Internet Security Free | Додав: admin | Теги: безкоштовне антивірусне рішення, Roboscan Internet Security Fre, 2.5.0.18, Комплексний захист, антивірусна програма, безкоштовний антивірус
Переглядів: 3657 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Надія  
Мені ця прога здається досить гарним рішенням для безкоштовного захисту домашнього ПК, Інет не тормозить, фішінгові сайти іноді блокуються.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]