Утиліта для видалення шкідливого ПЗ Microsoft Malicious Software Removal Tool 4.8.6201.0 - Microsoft Malicious Software Removal Tool <!--if(Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери)-->- Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери » Microsoft Malicious Software Removal Tool

Утиліта для видалення шкідливого ПЗ Microsoft Malicious Software Removal Tool 4.8.6201.0

Microsoft Malicious Software Removal Tool - безкоштовна антивірусна утиліта видалення шкідливих програм для операційних систем Microsoft Windows, перевіряє комп'ютери на наявність деяких поширених шкідливих програм, наприклад Blaster, Sasser, Mydoom та видаляє їх.

Підтримка Майкрософт:

Список шкідливих програм які утиліта виявляє, а також інструкції щодо його використання дивіться у статті 890830 бази знань Майкрософт.

Перед розгортанням Microsoft Malicious Software Removal Tool в середовищі підприємства настійно рекомендується ознайомитися зі статтею 891716 бази знань Майкрософт.

Ця утиліта допоможе видалити найбільш поширені шкідливі програми з заражених систем. Оскільки комп'ютери, будучи зараженими, на перший погляд можуть працювати нормально, корпорація Майкрософт рекомендує запустити дану утиліту, навіть якщо Вам здається, що з комп'ютером все гаразд.

На додаток до утиліти для захисту комп'ютера від інших шкідливих програм слід використовувати свіжу версію антивірусної програми.

Нова версія Microsoft Malicious Software Removal Tool виходить кожен другий вівторок місяця. Нові версії будуть доступні на веб-сайті центру завантаження Microsoft, а також на веб-вузлі Windows Update і через засіб автоматичного оновлення Windows. Також доступна мережева версія утиліти.

Після запуску утиліти і прийняття умов ліцензійної угоди буде виконана автоматична перевірка комп'ютера на наявність найбільш поширених шкідливих програм і їх видалення у разі виявлення.

Після закінчення роботи на екран виводиться звіт про те, які шкідливі програми були виявлені і вилучені. Утиліту можна видалити після закінчення її роботи. Дана утиліта також створює файл журналу mrt.log в папці% WINDIR% debug folder.

Розробник: Microsoft
Офіційний сайт: www.microsoft.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.08
Операційна система Windows: XP/XP x64, Vista/Vista x64, 7/7 x64
Інтерфейс: Російський
Формат файлу: .exe

Скачати утиліту для видалення шкідливого ПЗ Microsoft Malicious Software Removal Tool 4.8.6201.0:

Microsoft Malicious Software Removal Tool 4.8.6201.0 - x32 (15.4 МБ)

Microsoft Malicious Software Removal Tool 4.8.6201.0 - x64 (16.0 МБ)

Категорія: Microsoft Malicious Software Removal Tool | Додав: admin | Теги: утиліта видалення шкідливих програм, Microsoft Malicious Software Remova, для ОС Microsoft Windows, Безкоштовна Антивірусна Програма
Переглядів: 1399 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]