Безкоштовний антивірусний сканер Kaspersky Security Scan 2.0 Beta 2 Build 12.0.0.79 - Kaspersky Security Scan <!--if(Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери)-->- Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери » Kaspersky Security Scan

Безкоштовний антивірусний сканер Kaspersky Security Scan 2.0 Beta 2 Build 12.0.0.79

Kaspersky Security Scan - безкоштовний антивірусний сканер, який перевіряє наскільки добре захищений Ваш комп'ютер від шкідливих програм: вірусів, троянів і черв'яків. Сканер також перевіряє на наявність вразливостей в операційній системі і встановлених програм.

Безкоштовний антивірусний сканер Kaspersky Security Scan, використовує останні технології "Лабораторії Касперського" - оновлені антивірусні бази, евристичний аналіз загроз, а також інформацію реального часу з "хмари" - для перевірки статусу безпеки Вашого комп'ютера.

Три рівня сканування виконується за розкладом або під час запуску: перевірка статусу безпеки ОС Windows, сканування на наявність шкідливого ПЗ, сканування на наявність вразливостей і проблем безпеки, не пов'язаних з шкідливими погрозами.

Після завершення сканування комп'ютера Kaspersky Security Scan повідомляє Вам наступну інформацію:

- чи встановлено антивірусне програмне забезпечення на Вашому комп'ютері;
- чи встановлено фаєрвол (брандмауер) на Вашому комп'ютері;
- чи присутні шкідливі програми на Вашому комп'ютері;
- чи є уразливості в операційній системі Windows і встановлених програм.

Технології виявлення в Kaspersky Security Scan:

Kaspersky Security Scan використовує декілька технологій виявлення загроз для Вашої системи.

- Антивірусні бази. Додаток виявляє шкідливі об'єкти шляхом їх порівняння із зразками, що зберігаються в базах даних Kaspersky Lab. Ви повинні мати підключення до Інтернету, щоб отримувати оновлення з цих баз даних на Вашому комп'ютері.

- Евристичний аналіз. В Kaspersky Security Scan є функція евристичного аналізатора, який виявляє загрози, визначення яких ще не додані до антивірусних баз даних.

- Хмарні технології. Крім того, безкоштовний сканер дозволяє використовувати хмарний сервіс Kaspersky Security Network, який дозволяє Kaspersky Security Scan швидше реагувати на нові види загроз.

Увага!:

Важливо відзначити, що Kaspersky Security Scan не видаляє шкідливі об'єкти і не лікує заражені файли. Якщо перевірка показує, що комп'ютер знаходиться в небезпеці, сканер рекомендує Вам придбати повнофункціональний антивірусний додаток від "Лабораторії Касперського".

Розробник: Kaspersky Lab
Офіційний сайт: www.kaspersky.ru
Ліцензія: Beta-версія (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.04.09
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .zipСкачати безкоштовний антивірусний сканер Kaspersky Security Scan 2.0 Beta 2 Build 12.0.0.79:

Kaspersky Security Scan 2.0 Beta 2 Build 12.0.0.79 (55.0 МБ)

Категорія: Kaspersky Security Scan | Додав: admin | Теги: Kaspersky Security Scan, сканер Касперського, антивірусна програма, 2.0 Beta 2, Безкоштовний Антивірусний сканер, Build 12.0.0.79
Переглядів: 1951 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]