Безкоштовний антивірусний сканер F-Secure Easy Clean 1.2.18070.17 - F-Secure Easy Clean <!--if(Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери)-->- Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери » F-Secure Easy Clean

Безкоштовний антивірусний сканер F-Secure Easy Clean 1.2.18070.17

F-Secure Easy Clean - простий у використанні і швидкий антивірусний сканер для виявлення та видалення найбільш розповсюджуваних вірусів, інтернет-хробаків, руткітів і інших шкідливих програм.

F-Secure Easy Clean є безкоштовним сканером для швидкої перевірки комп'ютера на наявність шкідливих програм, а також для їх видалення. Наприкінці перевірки ви побачите результати перевірки і дії, які були зроблені програмою.

F-Secure Easy Clean не є повноцінною заміною антивірусу і призначений для видалення тільки специфічних вірусів, троянів, шпигунів, хробаків і руткітів.

Антивірусному сканеру F-Secure Easy Clean не потрібне підключення до Інтернету, тому його можна переносити на інші комп'ютери і запускати там.

Сканування і видалення вірусів зазвичай займає декілька хвилин, в залежності від комп'ютера і кількості встановлених програм. Під час роботи сканера може вимагати перезавантаження системи, щоб остаточно видалити деякі шкідливі програми.

Перед початком сканування рекомендується відключити запущені антивіруси, тому що деякі з них блокують доступ до файлів. Після перевірки не забудьте включити антивірус.

F-Secure Easy Clean не встановлює додаткових файлів і для його видалення досить видалити основний файл програми.

Не рекомендується запускати сканер з "Безпечного Режиму" (Safe Mode), тому що можливо не всі шкідливі програми будуть виявлені. Якщо ж ви змушені працювати в безпечному режимі, то вибирайте "Безпечний Режим з використанням мережі".

Нове в Beta-версії:

- Менший розмір утиліти - остання версія Easy Clean має розмір всього 4 MB, що робить його легше і швидше для завантаження та установки.

- Включений сервіс онлайн-репутації Online Reputation Service (ORSP) - Easy Clean тепер підключається до "хмарних" ORSP-серверів F-Secure для отримання останньої інформації про відомі погрози.

Можливі проблеми при роботі сканера:

1. Коли сканер вперше запускається в Windows Vista, викликається "Помічник Несумісності Програм"

2. Користувач не отримує повідомлень, коли F-Secure Easy Clean запускається з не адміністраторського облікового запису

3. Якщо у Вас встановлений антивірус від компанії F-Secure і сканер F-Secure Easy Clean несподівано припиняє свою роботу, не перезавантажуйте комп'ютер, навіть якщо захист антивіруса «на льоту» відключений.

Примітка!

Щоб працювати з сканером, у Вас повинні бути права Адміністратора. І не забудьте зробити резервну копію важливих даних про всяк випадок.

Розробник: F-Secure
Офіційний сайт: www.f-secure.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.04.05
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний антивірусний сканер F-Secure Easy Clean 1.2.18070.17:

F-Secure Easy Clean 1.2.18070.17 (4 МБ)

Категорія: F-Secure Easy Clean | Додав: admin | Теги: сканер для перевірки комп'ютера, сканер F-Secure Easy Clean, сканер для виявлення та видалення в, Безкоштовний Антивірусний сканер
Переглядів: 1223 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 yuriy   [Матеріал]
хочу руководство на русском языке

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]