Безкоштовне онлайн-сховище для резервного копіювання даних Comodo BackUp 4.1.2.28 - Comodo BackUp <!--if(Резервне копіювання)-->- Резервне копіювання<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Резервне копіювання » Comodo BackUp

Безкоштовне онлайн-сховище для резервного копіювання даних Comodo BackUp 4.1.2.28

Comodo BackUp - безкоштовний інструмент для локального, мережевого і онлайн резервного копіювання важливих даних та для їх захисту від можливого пошкодження або втрати. 5 ГБ захищеного онлайн-сховища надається безкоштовно.

Comodo BackUp має приємний і зручний інтерфейс, а також архітектуру, орієнтовану на виконання базових завдань щодо створення резервної копії. Це дозволяє навіть починаючим користувачам легко виконати перші операції по створенню і відновленню резервних копій.

Інші можливості включають повне планування, захист паролем збережених даних, перевірка цілості резервних копій і завдання області копіювання, що дозволяє створювати копії важливих наборів даних, таких як реєстр Windows, обліковий запис електронної пошти і користувальницькі налаштування.

Безкоштовний клієнт Comodo Online Storage опціонально встановлюється разом з Comodo BackUp і забезпечує легкий і безпечний доступ до онлайн-сховища. Разом з ним безкоштовно надається 5 ГБ онлайн-простору на захищеному сервері Comodo.

Comodo BackUp повністю інтегрується в Провідник Windows, так що Ви можете просто вибрати папки або файли, які потрібно зберегти і запустити завдання резервного копіювання через контекстне меню Провідника.

Головні можливості Comodo BackUp:

- Швидке резервне копіювання цілих дисків або окремих файлів і папок на локальний комп'ютер, мережевий диск, FTP-сервер або онлайн-сервер Comodo.

- Покроковий майстер, що допомагає навіть починаючим користувачам пройти всі процедури створення, відновлення та планування резервних копій.

- Гнучкі параметри зберігання даних дозволяють виконувати повне, інкрементние (1) і диференціальне (2) резервне копіювання *.

- Швидке відновлення файлів за допомогою декількох кліків мишки.

- Функція планування дозволяє налаштувати автоматичне резервне копіювання в зручний для Вас час.

- Вбудована перевірка цілісності резервних копій перед їх відновленням.

- Попередньо встановлені налаштування резервного копіювання дозволяють створювати копії окремих наборів даних, таких як поштові папки, реєстр Windows, надіслані архіви або головний завантажувальний запис.

- Ефективні параметри шифрування для захисту резервних файлів, щоб ніхто, крім Вас, не отримав доступ до даних.

- Онлайн-сховище, змонтоване як віртуальний диск у Вашій системі, для збереження резервних копій на безпечному сервері Comodo в Інтернеті.

- Підтримка командного рядка і скриптів для автоматизації процесів резервного копіювання і відновлення.

* (1) Режим інкрементного резервного копіювання нагадує дію популярної юніксовой утиліти dump і дозволяє спочатку створити резервну копію всього вихідного каталогу і потім "додавати" до нього ті файли, які змінилися з часу останнього резервного копіювання.

(2) Диференціальне резервне копіювання дозволяє копіювати тільки ті файли, які були створені і змінені з часу здійснення останнього повного або інкрементального копіювання.


Розробник: Comodo
Офіційний сайт: backup.comodo.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.04.13
Операційна система Windows: 2003, 2008, XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний клієнт Comodo BackUp 4.1.2.28:

Comodo BackUp 4.1.2.28 (34.2 МБ)

Категорія: Comodo BackUp | Додав: admin | Теги: Програма для локального, мережевого і онлайн резервного копі, Comodo BackUp 4.1.2.28
Переглядів: 992 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]