Набір системних утиліт Auslogics BoostSpeed 5.2.1.10 - Auslogics BoostSpeed <!--if(Налаштування системи | Оптимізація ПК)-->- Налаштування системи | Оптимізація ПК<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Налаштування системи | Оптимізація ПК » Auslogics BoostSpeed

Набір системних утиліт Auslogics BoostSpeed 5.2.1.10

Auslogics BoostSpeed - набір ефективних утиліт для тонкого налаштування і оптимізації операційної системи Windows, прискорення роботи Інтернет-з'єднання, виправлення реєстру, очищення непотрібних файлів і дефрагментації жорстких дисків.

Програма включає потужний набір утиліт, які дозволяють прискорити роботу в Інтернеті, здійснити швидкий запуск ігор та інших програм, вимогливих до ресурсів комп'ютера; здійснити очистку комп'ютера від «сміття», виправити помилки реєстру, зробити дефрагментацію дисків та ін.

Головні утиліти Auslogics BoostSpeed:

- Disk CleanerОбслуговування дисків» - «Очищення»)

За допомогою даної функції можна видалити непотрібні файли, та файли, що уповільнюють комп'ютер. Інструмент Disk Cleaner здійснює сканування системи на наявність файлового сміття, яке лежить на диску. До файлового сміття можуть бути віднесені: тимчасові файли, файли онлайн чат програм, кеш-файли, тимчасові файли медіаплеєрів, тимчасові файли Java та інші. Якщо Ви не розбираєтеся, які папки потрібно сканувати, можете вибрати «Відзначити тільки безпечні». Так Ви не видалите потрібні файли для системи.

- Disk Defrag - («Обслуговування дисків» - «Дефрагментація»)

Цей інструмент проводить дефрагментацію дисків, прискорює процеси читання, записи на диск, оптимізує розташування системних файлів. В результаті скорочується час відгуку додатків, завантаження системи, підвищується загальна продуктивність ПК.

- Disk Doctor - («Обслуговування дисків» - «Пошук помилок»)

Використовуючи дану утиліту, що входить в Auslogics BoostSpeed, можна перевірити жорсткий диск на наявність помилок у файловій системі. Якщо утиліта виявить нечитаний сектор, то вона відновить дані, які знаходяться на даному секторі, перенесе у знову виділений кластер. За допомогою даної утиліти можна контролювати стан вінчестера, запобігти втраті даних.

- Duplicate File FinderЗвільнення місця на дисках" - "Видалення копій»)

В результаті рутинної щоденної роботи на комп'ютері накопичується багато дублікатів файлів. Це може бути як фотографії, так і музика, документи, різні додатки (файли установки). Утиліта знаходить і видаляє непотрібні дублікати. Рекомендується запустити виконання спочатку Duplicate File Finder, а потім тільки Disk Defrag, так як очищення диска від непотрібних файлів прискорює процес дефрагментації.

- Disk ExplorerЗвільнення місця на дисках» - «Огляд дисків»)

Ця утиліта, що входить в Auslogics BoostSpeed, допомагає здійснювати строгий контроль за використанням дискового простору на вінчестері. Завдяки Disk Explorer можна дізнатися які папки, файли, типи файлів займають найбільше місця на вінчестері. Можна скористатися списком "Top-100 файлів", завдяки якому можна полегшити і спростити собі задачу по пошуку найбільших файлів, по звільненню простору на жорсткому диску.

- Startup Manager ("Контроль ПЗ» - «Автозапуск»)

Дозволяє керувати програмами, які запускаються разом з Windows, утиліта показує всі програми автозапуску на Вашій системі і дозволяє відключити рідко або майже невикористовувані програми.

- Uninstall ManagerКонтроль ПЗ» - «Встановлене ПЗ»)

Дана утиліта дозволяє легко деінсталювати будь-яку з встановлених програм. Існують три функції: "Деінсталювати" - стандартне видалення програми за допомогою майстра видалення; "Моментальне видалення" - видаляє програму миттєво без запуску майстра видалення; "Видалити з реєстру" - видаляє записи програми з реєстру, якщо ця програма раніше була видалена некоректно.

- Tweak Manager ("Налаштування системи» - «Параметри»)

Дозволяє відкоригувати безліч маловідомих налаштувань Windows, що призведе до прискорення Вашого комп'ютера. Всі налаштування мають докладний опис, що робить їх використання простим і зрозумілим.

- File Recovery. («Екстрене відновлення» - «Відновлення файлів»)

Якщо Ви випадково видалили файл, документ або фотографію, то Ви сміливо можете скористатися утилітою File Recovery, що входить до складу Auslogics BoostSpeed. Ви зможете відновити будь-які типи файлів, які були видалені з носіїв інформації. Застосовуючи функцію швидкого перегляду, Ви можете вибрати саме той файл, який необхідно швидко знайти і відновити.

- Rescue CenterЕкстрене відновлення» - «Центр відновлення»)

Всі зміни, які були зроблені програмою, зберігаються в Центрі Відновлення. Якщо після роботи програми у Вас виникнуть якісь проблеми, то Ви зможете легко скасувати зроблені «поліпшення», привести систему в початковий стан.

- Registry Cleaner - («Обслуговування реєстру» - «Очищення»)

Помилки в реєстрі можуть погіршити продуктивність системи, привести до зависання комп'ютера. Утиліта сканує реєстр, шукає невірні або застарілі дані, виправляє знайдені помилки. Утиліту можна використовувати безпечно, всі зміни можна легко скасувати, скориставшись Центром Відновлення.

- Registry Defrag - («Обслуговування реєстру» - «Дефрагментація»)

Auslogics BoostSpeed також включає функцію, призначену для дефрагментації реєстру, зменшення використання оперативної пам'яті. Утиліта переписує реєстр, ліквідує порожні місця, виправляє структурні дефекти. Як результат - компактний, добре структурований реєстр, який використовує менше ресурсів ПК, вимагає менше часу для доступу. Також Ви можете ознайомитися з детальним звітом про виконану роботу.

- System InformationСтан системи» - «Інформація»). Завдяки цій утиліті, Ви можете отримати доступ до детальної інформації про Ваш комп'ютер, тобто дізнатися про конфігурацію обладнання, переглянути інформацію про встановлену операційну систему, використовуючих драйверах, програмах. Також Ви можете сформувати та зберегти звіт у зручному для перегляду форматі.

- Task ManagerСтан системи» - «Диспетчер завдань»)

За допомогою цього диспетчера завдань можна здійснювати контроль завантаження процесора, пам'яті. Також Ви можете встановити які з процесів можуть заподіяти шкоду для Вашого комп'ютера. Task Manager дозволяє прискорити будь-який процес або додаток за рахунок перерозподілу системних ресурсів.

- Services ManagerСтан системи» - «Служби»)

На комп'ютері можуть виконуватися процеси про які Ви не знаєте, ніколи ними не користуєтесь. Кожна служба використовує ресурси пам'яті, процесора, жорсткого диска. Якщо відключити непотрібні служби, то можна суттєво поліпшити швидкодію комп'ютера.

- File Shredder - («Конфіденційність» - «Знищити файли»)

Видалення файлів і папок в Windows видаляє посилання, але не самі файли. За допомогою даної утиліти можна повністю видалити інформацію з вінчестера, USB-носія так, що її не можна буде відновити. Утиліта оснащена чотирма алгоритмами видалення - від швидкого до понад безпечного.

- Disk WiperКонфіденційність» - «Очистити диски»)

За допомогою цього інструменту можна стерти раніше видалену звичайним способом інформацію. Disk Wiper дозволяє відключити сервіс Відновлення Системи, це гарантія того, що в процесі стирання нові копії файлів створюватися не будуть. Ця утиліта також може проводити очищення кінцевих кластерів (slack area) і записів в таблицях файлової системи.

- Track EraserКонфіденційність» - «Очистити історію»)

Коли Ви використовуєте Інтернет для відвідування веб-сайтів в Інтернеті, працюєте через браузер з документами, то Ваші дії записуються в спеціальних файлах "cookie", тимчасових файлах Інтернету і в реєстрі Windows. Якщо сторонні люди мають доступ до Вашого комп'ютера, то зможуть отримати інформацію про те, які сайти Ви відвідували, які документи, програми Ви використовували. Ця утиліта, що входить до складу Auslogics BoostSpeed, видалить дану інформацію, захистить Ваші конфіденційні дані від передачі третім особам.

- Internet OptimizerПрискорення Інтернету» - «Автоматичне» і «Ручне налаштування»)

Internet Optimizer дозволяє зробити налаштування більше сотні параметрів, щоб досягти максимальної продуктивності системи та швидкості з'єднання через Інтернет.

Розробник: Auslogics Software
Офіційний сайт: www.auslogics.com
Ліцензія: Демо-версія
Останнє оновлення: 2012.04.08
Операційна система Windows: XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати набір системних утиліт Auslogics BoostSpeed 5.2.1.10:

Auslogics BoostSpeed 5.2.1.10 (9.0 МБ)

Категорія: Auslogics BoostSpeed | Додав: admin | Теги: утиліта для оптимізації, дефрагментація, утиліта для налаштування, набір системних утиліт, очищення файлів, AusLogics BoostSpeed, 5.2.1.10
Переглядів: 2110 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]