Клієнт Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection 8.0.1.131 - Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection <!--if(Корпоративні антивіруси)-->- Корпоративні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Корпоративні антивіруси » Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection

Клієнт Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection 8.0.1.131

Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection - антивірусний захист кінцевих точок (комп'ютерів, ноутбуків, серверів) від шкідливих програм з передовими "хмарними" технологіями для блокування відомих і запобігання невідомих загроз.

Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection пропонує революційний підхід до захисту кінцевих точок від шкідливих програм. Інноваційні технології файлових шаблонів і поведінкового аналізу в поєднанні з міццю хмарного обчислення забезпечують ефективний захист від відомих загроз та запобігання невідомих атак "нульового дня".

Використання для захисту легкого і швидкого клієнта для безпеки кінцевих точок забезпечує швидку перевірку (близько 2 хвилин), не сповільнюючи роботу користувачів. Хмарна технологія Webroot працює в реальному часі, забезпечуючи постійно актуальний захист від інтернет-загроз без необхідності оновлювати вірусні бази сигнатур на кожному захищуваному комп'ютері.

Головні переваги Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection:

Революційна безпека
Революційна "хмарна" технологія скорочує потенційний період уразливості Windows-комп'ютерів, пропонуючи захист дійсно в режимі реального часу.

- Скорочує потенційний період уразливості Windows-комп'ютерів між тим, як вразливість була випущена і тим, як вона виявлена і готова до видалення.

- Унікальні технології файлових шаблонів і поведінкового аналізу розпізнають чи є активність на комп'ютері безпечною або шкідливою.

- Практично миттєво перевіряє файли, використовуючи глобальну мережу Webroot Intelligence Network. Хмарна база мережі містить інформацію про мільйони файлів і різних шкідливих поведінках, допомагаючи відстежувати і розуміти активність виконуваних на комп'ютері файлів.

- Просунутий інтелект аналізу загроз визначає відомі загрози в порівнянні з невідомими раніше, захищає комп'ютери від усіх відомих, нових загроз і атак "нульового дня".

- Оффлайн-захист забезпечує безпеку комп'ютерів і серверів, які не підключені до Інтернету. Пропонується потужна файлова евристика і можливість блокувати порти і зовнішні пристрої, такі як USB-носії, CD/DVD.

- Webroot Intelligence Network постійно збирає інформацію про нові та потенційно небезпечні файли через Інтернет і користувачів Webroot, негайно ділячись нею і забезпечуючи актуальний захист за лічені хвилини.

Максимальна продуктивність
Webroot SecureAnywhere - Endpoint Protection встановлює нові стандарти в розгортанні захисту, швидкості сканування, використання системних ресурсів, відстеження кінцевих точок, що економить час і гроші компанії.

- Самий легкий клієнт - менше 1 MB.

- Завантажується, розгортається і встановлюється протягом декількох секунд.

- Виконує всі операції з мінімальним завантаженням процесора, запобігаючи уповільнення комп'ютерів кінцевих користувачів.

- Необхідно мінімальний дисковий простір - локальні бази вірусних сигнатур не потрібні.

- Швидке повне сканування комп'ютера протягом декількох хвилин.

- Підвищує продуктивність комп'ютера, пропонуючи мінімальні системні вимоги.

- Сумісний з іншими антивірусами і програмами безпеки, що усуває необхідність видаляти існуючий захист до закінчення процесу міграції.

- Максимальний захист і продуктивність, які не заважають роботі.

Просте і легке управління
Веб-панель централізованого управління дозволяє легко управляти політиками безпеки кінцевих користувачів, використовуючи простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Веб-панель надає повне управління захистом кінцевих точок, в тому числі можливості централізовано створювати і редагувати політики безпеки кінцевих точок, переглядати докладні звіти сервісів і логи подій, керувати білими і чорними списками, перевизначенням файлів. Інші можливості централізованої панелі управління Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection:

- Відсутність необхідності купувати, встановлювати і обслуговувати обладнання та програмне забезпечення для централізованого управління.

- Попередньо встановлені шаблони політик безпеки.

- Легко налаштовуються попередження і повідомлення для адміністратора.

- Онлайн та спеціальні звіти за розкладом, що використовують логи в режимі реального часу.

- Автоматичне виявлення загроз і оновлення програмного забезпечення в хмарі.

- Автоматичне оновлення клієнтського ПЗ, яке не впливає на пропускну здатність мережі та продуктивність.

Розробник: Webroot Software
Офіційний сайт: www.webroot.co.uk
Ліцензія: Отримати ліцензію на 30 днів
Останнє оновлення: 2012.02.27
Операційна система Windows: 2003/2003 x64, 2008 R2/Small Business 2008, 2011, XP/XP x64, Vista/Vista64, 7/7 x64
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exeСкачати клієнт Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection 8.0.1.131:

Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection 8.0.1.131 (639 КБ)

Категорія: Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection | Додав: admin | Теги: клієнт Webroot, Антивірус для бізнесу, SecureAnywhere Endpoint Protection, версія 8.0.1.131
Переглядів: 850 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]