Комплексне антивірусне ПЗ Symantec Endpoint Protection 11.0.6 MP2 - Symantec Endpoint Protection <!--if(Корпоративні антивіруси)-->- Корпоративні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Корпоративні антивіруси » Symantec Endpoint Protection

Комплексне антивірусне ПЗ Symantec Endpoint Protection 11.0.6 MP2

Symantec Endpoint Protection об'єднує Symantec AntiVirus і вдосконалений засіб запобігання загроз, забезпечуючи неперевершений антивірусний захист переносних і настільних комп'ютерів, а також серверів від шкідливих програм.

Symantec Endpoint Protection надає не тільки передовий в галузі антивірусний захист, але також заснований на сигнатурах захист від програм-шпигунів. Це рішення також забезпечує запобігання загроз, що дозволяє захистити кінцеві точки від цілеспрямованих і невідомих атак.

Воно включає готові активні технології, які автоматично аналізують поведінку додатків і мережевих підключень для виявлення і блокування підозрілих дій, а також можливості адміністрування, що дозволяє заборонити певні дії пристроїв і додатків, які вважаються вкрай небезпечними для організації. Певні дії можна заблокувати навіть виходячи з місцезнаходження користувача.

Крім того, забезпечується захист навіть від найбільш складних, невловимих для традиційних засобів безпеки атак, таких як руткіт, експлойт «нульового дня» і програми-шпигуни, що змінюються.

Ключові переваги Symantec Endpoint Protection:

1. Захищеність
Комплексний захист - інтеграція кращих технологій для запобігання загрозам безпеці навіть від самих видалених нових і невідомих зловмисників до їх проникнення в мережу. Виявлення та блокування зловмисного програмного забезпечення, включаючи віруси, черв'яків, троянських коней, програми-шпигуни, рекламне ПЗ та руткіти, здійснюється в режимі реального часу.

Превентивний захист - в новому модулі превентивного пошуку погроз Proactive Threat Scan використовується унікальна технологія Symantec для оцінки правильних і неправильних дій невідомих застосувань, яка покращує виявлення і зменшує число помилкових ідентифікацій без необхідності створення конфігурацій на основі правил.

Найкраще у галузі виявлення погроз - механізми захисту компанії Symantec розвивають передову в галузі мережу Global Intelligence Network для забезпечення безпрецедентної можливості перегляду всіх Інтернет-погроз. Завдяки такому виявленню створюється захист, що веде до дій, і досягається впевненість у стримуванні мінливих загроз.

2. Простота
Єдиний агент, єдина консоль - об'єднує весь спектр технологій безпеки в єдиного агента і консоль централізованого управління з інтуїтивним призначеним для користувача інтерфейсом, а також засобом створення графічних звітів з веб-інтерфейсом. Ці компоненти дозволяють встановити і посилити політики безпеки на підприємстві, щоб забезпечити захист важливих активів. З їх допомогою спрощується управління, знижується використання ресурсів системи, а при додаванні підтримки Symantec Network Access Control не потрібні додаткові агенти. Після придбання ліцензії функції Symantec Network Access Control автоматично включаються на агенті та консолі управління.

Простота розгортання - оскільки потрібний тільки один агент і одна консоль управління, а робота здійснюється з існуючими інвестиціями організації в ІТ і безпеку, рішення Symantec Endpoint Protection забезпечує простоту реалізації і розгортання. Для організацій, яким необхідно залучати сторонніх виконавців для контролю безпеки і управління, компанія Symantec надає службу Managed Security Services, що забезпечує захист у режимі реального часу.

Низька вартість володіння - рішення Symantec Endpoint Protection забезпечує нижчу вартість володіння за рахунок зменшення адміністративних витрат, а також витрат, пов'язаних з управлінням декількома продуктами захисту кінцевих точок. Цей уніфікований підхід до безпеки кінцевих точок спрощує управління і забезпечує ефективність експлуатації, за рахунок єдиного оновлення програмного забезпечення і політик, уніфікованого і централізованого виконання звітів, а також використання єдиної програми ліцензування і обслуговування.

3. Бездоганність
Простота установки, налаштування і управління - рішення Symantec Endpoint Protection спрощує включення/відключення і налаштування необхідних технологій відповідно до Вашого середовища.

Підтримка Symantec Network Access Control - кожна кінцева точка отримує підтримку Symantec Network Access Control, що усуває необхідність розгортання додаткового програмного забезпечення агента кінцевих точок для контролю доступу до мережі.

Підвищення ефективності існуючих технологій безпеки і ІТ-інвестицій - можливість роботи з іншими провідними постачальниками антивірусного ПЗ, брандмауерів, технологій IPS і інфраструктур контролю доступу до мережі. Крім того, надається можливість роботи з провідними засобами розробки програмного забезпечення, засобами управління виправленнями та інформацією про безпеку.

Головні особливості Symantec Endpoint Protection:

Більше, ніж антивірусне ПЗ
Захист від вірусів і програм-шпигунів - забезпечення неперевершеного, кращого захисту від шкідливих програм, включаючи провідний захист від вірусів, поліпшений захист від програм-шпигунів, захист від нових загроз типу руткіт, використання меншого обсягу пам'яті і нові динамічні налаштування продуктивності для підтримки ефективності користувачів.

Захист від мережевих погроз - надає модуль брандмауера на основі правил, а також модуль Generic Exploit Blocking (GEB), який блокує шкідливі програми до їх попадання в систему.

Превентивний захист від загроз - забезпечення захисту від невідомих загроз (тобто загроз типу експлойт «нульового дня »). Включає модуль превентивного пошуку погроз Proactive Threat Scan, який не грунтується на сигнатурах.

Єдиний агент і єдина консоль управління - забезпечує управління захистом від вірусів і програм-шпигунів, брандмауером настільного комп'ютера, технологіями IPS, пристроями і доступом до мережі (при придбанні ліцензії Symantec Network Access Control) на єдиному агенті. При цьому, все управління здійснюється з єдиної консолі.

Нагороди Symantec Endpoint Protection в тестуванні

Розробник: Symantec
Офіційний сайт: www.symantec.com
Ліцензія: Пробна версія (безкоштовно 60 днів)
Останнє оновлення: 2011.02.16
Операційна система Windows: XP, Vista, 7, 2К, 2003, 2008
Інтерфейс: Російська версія
Формат файлу: .zip

Скачати комплексне антивірусне ПЗ Symantec Endpoint Protection 11.0.6 MP2:

Symantec Endpoint Protection

Категорія: Symantec Endpoint Protection | Додав: admin | Теги: Превентивний захист, Symantec Antivirus, Symantec Endpoint Protection 11.0.6, комплексний захист ПК
Переглядів: 1895 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]