Безкоштовний антивірусний сканер Prevx CSI - Free Malware Scanner 3.0.5.220 - Prevx CSI - Free Malware Scanner <!--if(Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери)-->- Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Антивірусні сканери | Антивірусні програми-сканери » Prevx CSI - Free Malware Scanner

Безкоштовний антивірусний сканер Prevx CSI - Free Malware Scanner 3.0.5.220

Безкоштовний антивірусний сканер Prevx CSI - Free Malware Scanner - програма, яка виявить все шкідливе ПЗ, яке розміщується на Вашому комп'ютері.

Prevx CSI - безкоштовний антивірусний сканер, який має одну з найкращих у світі систему сканування і виявлення шкідливого ПЗ.

Prevx CSI запускається від одного кліка і немає необхідності встановлювати програму і перезавантажувати систему. Це робить Prevx CSI швидким і легким у використанні антивірусним сканером.

Дистрибутив Prevx CSI займає мало місця, так що Ви можете завантажити його на флеш карту, швидко скопіювати на інший комп'ютер, відіслати через e-mail своїм друзям.

Ключові характеристики Prevx CSI - Free Malware Scanner:

1. Антивірусна програма знайде всі шкідливі програми, що розміщуються на Вашому комп'ютері;

2. Немає необхідності встановлювати програму;

3. Запустити можна кілька разів, робота on-line сканерів Prevx цілком незалежна один від одного;

4. Перевірка завжди на «сьогоднішню дату» із завжди свіжими антивірусними базами даних.

Prevx CSI дасть Вам неоціниму можливість поліпшити свою захищеність, забезпечуючи Вас завжди свіжими і останніми антивірусними базами даних, а також корисною інформацією про шкідливі програми, накопиченої мережевим співтовариством Prevx community.

Якщо Ви відповідальна за безпеку особа - особа приймаюча рішення за встановлення антивірусних програм в компанії, то Вам буде корисно дізнатися, що є спеціальна бізнес версія Prevx - Prevx CSI for Business, яку можна використовувати в організаціях (до 250 комп'ютерів), скориставшись простою і доступною формою для реєстрації та отримання ліцензійного ключа.

Користувачі Prevx CSI for Business мають також можливість користуватися вбудованим веб тул-баром, в якому відображаються основні характеристики сканування комп'ютерів: кількість підключених і просканованих комп'ютерів, подробиці про виявлення шкідливого ПЗ та процесу його видалення.

Увага!

Безкоштовна версія цього антивірусного сканера не видаляє шкідливі програми. Для видалення виявлених шкідливих програм необхідно придбати ліцензію або скористатися іншими безкоштовними антивірусними засобами, наприклад, Dr.Web CureIt! або Kaspersky Virus Removal Tool.

Розробник: Prevx
Офіційний сайт: www.prevx.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.02
Операційна система Windows: XP, 2003, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний антивірусний сканер Prevx CSI - Free Malware Scanner 3.0.5.220:

Prevx CSI - Free Malware Scanner 3.0.5.220 (923 KБ)

Категорія: Prevx CSI - Free Malware Scanner | Додав: admin | Теги: антивірусний сканер Prevx, сканер зловмисних програм, сканування пк, 3.0.5.220, Prevx Free Malware Scanner, Безкоштовний Антивірусний сканер
Переглядів: 2046 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]