Комплексний антивірус для нетбуків Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0 - Norton™ 360 Netbook Edition <!--if(Антивіруси для нетбуків)-->- Антивіруси для нетбуків<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Антивіруси для нетбуків » Norton™ 360 Netbook Edition

Комплексний антивірус для нетбуків Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0

Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0 - антивірус для нетбуків, котрий забезпечує комплексний багаторівневий захист, безпеку персональних даних і нові можливості резервного копіювання.

Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0 озброєний самими передовими засобами антивірусного захисту, антишпигунською програмою, міжмережевим екраном, системою попередження вторгнень і потужною технологією захисту на основі поведінки SONAR.

Головні технології Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0:

1. Оптимізація комп'ютера
2. Захист від фішингу
3. Локальне резервне копіювання
4. Інтелектуальний брандмауер
5. Захист від вірусів
6. Захист від програм-шпигунів
7. Захист від спаму
8. Схема мережі та моніторинг
9. Захист особистих даних
10. Засоби батьківського контролю
11. Сховище для автоматичного мережевого резервного копіювання об'ємом 2 ГБ
12. Захист від черв'яків
13. Захист від руткітів
14. Захист від ботів
15. Імпульсні оновлення

Головні функції Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0:

1. Insight - миттєво перевіряє джерело і тривалість існування файлу, що дозволяє швидко виявити і заблокувати нові шахрайські програми, демонструючи кращі в галузі показники виявлення загроз з Інтернету.

2. Оптимізація комп'ютера - забезпечує прискорений запуск і роботу додатків шляхом звільнення пам'яті, видаляє непотрібні файли для підвищення продуктивності жорсткого диска.

3. Автоматизоване резервне копіювання - створює резервні копії фотографій, відеозаписів, музики, фінансових документів та інших важливих файлів на диску, пристрої USB або в наших центрах обробки даних професійного рівня.

4. Сканер соціальних медіасайтів Norton Safe Web - дозволяє перевірити головну сторінку і стрічку новин Facebook на наявність небезпечних посилань та інших загроз за допомогою Центру управління Norton.

5. Функція раннього оповіщення про продуктивність - попереджає про додатки, що уповільнюють роботу нетбука, щоб ви могли зробити своєчасні дії.

6. Засоби батьківського контролю - спостерігають за діями ваших дітей в Інтернеті і допомагають захистити їх від мережевих погроз.

7. Відновлення даних по мережі - дозволяє швидко відновлювати і легко завантажувати, переглядати, змінювати і відкривати для загального доступу резервні копії файлів, створені по мережі в будь-який час, з будь-якого місця, на будь-якому нетбуці за допомогою захищеного паролем веб-сайту, доступного тільки для вас .

8. Norton Safe Web попереджає про підозрілі і шахрайські веб-сайти, безпосередньо в результатах пошуку і автоматично блокує їх.

9. Евристична захист SONAR 3 - відстежує підозрілу поведінку програм на комп'ютері з метою швидкого виявлення нових атак, шахрайських програм та інших загроз.

10. Безкоштовна цілодобова підтримка - гарантує отримання вами відповідей на питання по телефону, електронною поштою, через чат саме тоді, коли вони потрібні найбільше .**

** Компанія Symantec надає безкоштовну цілодобову підтримку по електронній пошті, через чат і по телефону протягом одного року з моменту початкової установки продукту.

Послуги NortonLive Services (такі як Spyware Virus Removal Service) надаються за окрему плату. Набір доступних варіантів підтримки залежить від регіону.

Місцеві постачальники послуг можуть стягувати плату за використання Інтернету та телефонні розмови. Докладні відомості про підтримку наведені на веб-сайті www.symantec.com/globalsupport.

Мінімальні вимоги до апаратного забезпечення:

- Процесор з тактовою частотою 300 МГц або більш потужний
- 256 МБ оперативної пам'яті; рекомендується 512 МБ
- 300 МБ вільного дискового простору
- Повинні бути виконані мінімальні вимоги, що пред'являються для Microsoft Windows XP/Vista/Win7
- Internet Explorer 6.0 або більш пізня версія або Mozilla Firefox 3.0 або більш пізня версія
- Підключення до Інтернету - потрібно високошвидкісне підключення для резервного копіювання по мережі

Розробник: Symantec Corporation
Офіційний сайт: securityresponse.symantec.com
Ліцензія: Trial (безкоштовно 30 днів)
Останнє оновлення: 2011
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати комплексний антивірус для нетбуків Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0:

Norton™ 360 Netbook Edition v.5.0 (106.2 МБ)

Категорія: Norton™ 360 Netbook Edition | Додав: admin | Теги: скачати антивірус Norton 360 Netboo, Антивірус для нетбуків Norton 360, Norton 360 Netbook Edition v.5.0, антивіруси для нетбука
Переглядів: 2131 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]