Комплексний і безкоштовний захист з Outpost Security Suite 7 Free - Комплексний і безкоштовний захист <!--if()-->- <!--endif--> - Статті про віруси, антивіруси і антивірусні програми - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Антивірусна програма (Антивірус) [1]
Комп'ютерні віруси - психологія вірусних атак [1]
Що робити, якщо виявлений вірус [1]
Фішинг [1]
Спам і боротьба із спамом [1]
Безкоштовні антивіруси [1]
Методика визначення найкращого антивіруса [1]
Методика використання антивірусів [1]
Найкращий безкоштовний антивірус [1]
Найкращі антишпигуни і антитрояни 2010 [1]
Як вибрати антивірусну програму [1]
Антивіруси для мобільника [1]
Два антивіруса на одному ПК [1]
Комп'ютерні віруси - зараження і ознаки [1]
Безпека ПК - макровіруси [1]
Відновлення даних на флешці [1]
Приховані віруси - пошук та видалення [1]
Найкращий антивірус для нетбука [1]
Мобільні віруси і антивіруси [1]
Найпопулярніші антивірусні програми [1]
Сервіс SkyDNS - хмарний захист від шкідливих сайтів [1]
Програми для анонімного веб-серфінгу [1]
Фальшиві або підробні антивіруси [1]
Оптимізація роботи системи за допомогою Iobit [1]
Комплексний і безкоштовний захист [1]
Інтернет-шахрайство. Практичні рекомендації [1]
Як запустити Android на нетбуці, ноутбуці чи ПК [1]
5 міфів про антивірусну безпеку ПК [1]
Небезпечні картинки [1]
Техніка безпеки в мережі Wi-Fi [1]
Інтернет черв'яки - основи основ [1]
Як дізнатися, чи зламаний Ваш Wi-Fi [1]
Avast! - більше, ніж просто антивірус [1]
Найкращі безкоштовні антивіруси 2011 [1]
Рятівна флешка [1]
Як захистити свій сайт від злому [1]
Самі швидкодіючі та ресурсомісткі антивіруси 2011 року [1]
Інтернет шахрайство і лохотрони [1]
Види шахрайства в мережі Інтернет [1]
Як правильно вибрати ноутбук [1]
Virus Bulletin Квітень 2011 [1]
Virus Bulletin Червень 2011 [1]
Десять невідомих небезпек для ПК [1]
Безкоштовна ліцензія Avast! Internet Security [1]
Як прискорити роботу антивіруса [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Лютий 2011 [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Травень 2011 [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Серпень 2011 [1]
Найпопулярніші марки ноутбуків [1]
Як запустити Windows в безпечному режимі [1]
Бета-тестування онлайн-сервісу Norton Online Family від Symantec [1]
Інструмент для онлайн резервного копіювання Avast! BackUp [1]
Безкоштовна ліцензія McAfee Antivirus Plus 2012 [1]
Нові версії антивірусних програм AVG 2012 [1]
Антивірус NOD32 5 і Smart Security 5 - початок бета-тестування [1]
NANO AntiVirus 0.15 Alpha - оновлення технічного превью [1]
COMODO Cleaning Essentials 2.2 Final - вийшла фінальна версія [1]
Нова версія NANO AntiVirus - 0.18 Beta [1]
PC Tools AOSS LiveCD - антивірусний завантажувальний диск [1]
Комплексний антивірус Comodo Internet Security Premium 2012: Реліз версії 5.10 [1]
Безкоштовна ліцензія Comodo Internet Security Pro на 1 рік [1]
Bitdefender Bootkit Removal Tool - утиліта для видалення буткітів [1]
Вийшов HitmanPro 3.6 Final: нова версія 3.6.0.152 [1]
Огляд безкоштовного антивіруса Microsoft Security Essentials [1]
Огляд безкоштовних антивірусів 2012 [1]
SafenSoft SysWatch Personal - ліцензія на 1 рік безкоштовно [1]
AVG 2012 Service Pack 1: Основні поліпшення і зміни [1]
Боротьба з шкідливим ПЗ і захист файлів паролем [1]
Тестування антивірусів: AV-Comparatives Березень 2012 [1]
Ashampoo WinOptimizer Free - безкоштовна утиліта для оптимізації роботи ПК [1]
Динамічне тестування антивірусів: Червень 2014 [1]

Головна » Статті » Комплексний і безкоштовний захист

Комплексний і безкоштовний захист з Outpost Security Suite 7 Free

Комплексний і безкоштовний захист ПК

Наскільки можна судити, на світовому ринку поки дійсно немає інших безкоштовних комплектів захисного ПЗ подібної повноти. Звичайно, наприклад, компанії Comodo та Lavasoft також випускають безкоштовні комплексні рішення щодо забезпечення безпеки, проте їх склад менш повний, ніж у Outpost Security Suite 7 Free.

Вивчення цього пакету варто почати з опису функцій і переваг - їх, безумовно, більше, ніж недоліків (які, звичайно, теж є). Отже: 

1. Зв'язка модулів «Антивірус» + «Антишпигун»: легка, швидка і високоефективна. Виявляє, автоматично виліковує або видаляє шкідливі програми, в тому числі віруси, шпигунське і троянське ПЗ на жорстких дисках, в пошті і на USB. Оновлення баз сигнатур вірусів - автоматичне, раз на добу.

2. Брандмауер з двостороннім контролем трафіку. Його функція - припиняти несанкціоновані спроби доступу до комп'ютера користувача, як з локальної мережі, так і з інтернету.

Брандмауер Outpost запобігає впровадження та поширення шкідливого ПЗ, забезпечуючи захист від взломів, зараження невідомими вірусами, перехоплення інформації і недозволеної мережевої активності.

Як кажуть розробники, завдяки новим методам фільтрації мережевих подій значно знижене завантаження процесора і збільшена продуктивність і стабільність брандмауера.

3. Проактивний захист від загроз. Ця функція відстежує взаємодію програм, блокує нелегальну активність і захищає Windows від витончених методів проникнення, які використовує недетектуєме звичайним антивірусом шкідливе ПЗ.

У версії Outpost 7 додана можливість самостійно розширити список елементів, що захищаються, таких як файли і налаштування Windows і найбільш широко поширених web-додатків.

4. Захист файлів і папок. Ця функція дозволяє цілеспрямовано захищати конкретну інформацію користувача від несанкціонованого доступу і зміни шкідливим ПЗ або третіми особами. Буквально парою кліків користувач може встановити пароль на потрібну папку або файл.

5. Універсальний web-контроль. Ця функція охороняє конфіденційність користувачів при відвідуванні web-сайтів, запобігає необережне розкриття користувачем персональної інформації, обмежує імовірність завантаження шкідливого вмісту web-сторінки, відображення таких її елементів, як спливаючі вікна, анімація і рекламні банери. З 4-ої версії Outpost повернулося «Блокування за ключовими словами».

6. Модуль антиспаму. Він об'єднує як традиційні критерії фільтрації спаму (білий і чорний списки, фільтрація за ключовими словами), так і більш витончені методи аналізу, засновані статистичних ймовірностях Байєса.

Користувач може налаштувати Outpost 7 для захисту електронної пошти від небезпечних елементів, таких як заражені вкладення, вбудована шкідлива графіка, небезпечні сценарії і ті, що порушують конфіденційність елементи HTML-повідомлення.

7. Доступ до файлів і реєстру. Цей спеціалізований монітор дозволяє в режимі реального часу контролювати процеси, на комп'ютері. Використовуючи даний монітор, можна «на льоту» змінювати політику мережевої чи локальної активності, а також миттєво завершити діяльність небажаного додатку або з'єднання.

У поточній версії також вперше реалізована можливість відстежувати зміни реєстру і системи активними процесами та зібрати стільки інформації про її поведінку, скільки необхідно.

8. Набір встановлених правил інтернет-доступу. Він призначений і автоматично застосовується для більшості додатків, яким необхідний доступ в інтернет. Якщо в попередньо встановлених правилах Outpost не виявиться необхідних користувачеві налаштувань додатків, він завжди може «запросити ради» у системи контекстної допомоги SmartAdvisor.

Після установки програми, та після того, як проведена вихідна перевірка комп'ютера на наявність вірусів, користувач може налаштувати правила безпечної роботи. Далі можна включити режим автонавчання, в якому відсутні повідомлення, запити і спливаючі вікна.

Недоліки і не тільки

Вони є, але їх не так багато. Наприклад, в порівнянні з професійною версією, в безкоштовному пакеті відсутні функція батьківського контролю, блокування web-реклами, детектор атак в брандмауері, блокування файлів та папок у проактивному модулі та кілька інших функцій, доступних для платних користувачів.

Однак самим, напевно, істотним для більшості користувачів мінусом, є відсутність будь-якої локалізації. Простіше кажучи, Outpost Security Suite 7 Free має англомовний інтерфейс - і ніякого іншого (хоча сама розробка російська). Відсутність російськомовної версії продукту пояснюється цілком свідомою політикою компанії.

В одному з інтерв'ю розробники Outpost Security Suite 7 Free сказали прямо: «По досвіду компанії, навряд чи користувачам безкоштовної версії доставить великі незручності виключно англомовний інтерфейс та служба підтримки.

Такої практики Agnitum дотримується у своїх безкоштовних додатках з 2002 року». Хоча сама по собі локалізація продукту не дуже дорогий процес, вона тягне випуск технічних і маркетингових документів відповідною мовою, не рахуючи організації локалізованої служби підтримки, а це вже досить витратні заходи - відзначають представники Agnitum.

Другий недолік (хоча складно сказати, наскільки це саме недолік) - відносно нечасте (один раз на добу) оновлення антивірусних баз. Так компанія Antigum знижує навантаження на свої сервери.

Власне кажучи, оновлення бази вірусних сигнатур раз на добу - абсолютна норма для переважного числа безкоштовних антивірусів. Так що якщо оновлення антивірусних баз раз на день для вас виявиться недостатнім - спробуйте переглянути інтенсивність відвідування порносайтів.

Всі функції, які є в Outpost Security Suite 7 Pro, але відсутні в Outpost Security Suite 7 Free, можна сказати, «впали жертвою» безкоштовності останнього продукту.

Звичайно, більш-менш просунутий користувач без великої праці сам знайде в Мережі і поставить на свій комп'ютер «відсутню» - і систему батьківського контролю, і блокіратор web-реклами, та засіб закрити доступ до файлів і папок. І все це - цілком безкоштовно.

Ось тільки, звичайно, мати все перераховане в одному захисному пакеті - краще, ніж збирати на ПК асорті з різноманітних захисних програм.

Втім, вже зараз можна з упевненістю сказати, що успіх пакету Outpost Security Suite 7 Free гарантований. Експерти з безпеки одностайні: популярність безкоштовних захисних програм зараз швидко зростає, особливо в середовищі домашніх користувачів.

Ось цитата з одного звіту з згадуванням пакету, який ми розглядаємо: «Загальний тренд такий, що домашні користувачі протягом найближчих 3-5 років в більшості можуть перейти на безкоштовні антивірусні продукти. Так що Agnitum знаходиться в мейнстримі».

Особистий досвід

Яких-небудь проблем зі скачуванням пакета Outpost Security Suite 7 Free і його установкою не виникло. Однак після установки потрібно зареєструватися.

Реєстрація проста: програма сама спрямує вас на свій сайт у розділ реєстрації. Там буде потрібно ввести в спеціальні поля тільки своє ім'я і адресу електронної пошти. Після цього на ваш e-mail прийде реєстраційний ключ. Введіть його в спеціальне віконце - і рік можете працювати спокійно. Через рік операцію потрібно буде повторити.

У нашому випадку Outpost Security Suite 7 Free випробовувався на нетбуці - спеціально щоб поставити його в умови обмеженості ресурсів.

Не допомогло - все просто-таки літало, а процесор і оперативна пам'ять використовувалися помірно. На диво програма виявилася зовсім не ненажерлива відносно ресурсів ПК.

Після установки Outpost Security Suite 7 Free має сенс насамперед запустити процес сканування комп'ютера на предмет виявлення шкідливого ПЗ. Сканування довелося запускати вручну - не передбачено ні автоматичне включення сканера, ні навіть спливаюче віконце з пропозицією його запустити.

Сканування можливо в трьох режимах: «Швидке сканування системи», «Повне сканування системи» і «Custom scan» (вибіркове, визначається користувачем). Процес йде досить спритний: жорсткий диск об'ємом 160 ГБ, майже повністю зайнятий даними, був просканований менш ніж за півгодини.

У процесі сканування нетбука засобами Outpost Security Suite 7 Free виявилися три шкідника, яких раніше випустив з виду Avast. При цьому сам Avast свідомо залишався включеним - тим самим була надія викликати конфлікт програм. Не вийшло.

Інтерфейс Outpost Security Suite 7 Free не виблискує вишуканістю, але всю необхідну інформацію надає. Правда, трохи не дотягує юзабіліті - не всі операції очевидні. Наприклад, довелося пошаманити, щоб зрозуміти, куди вводити реєстраційний ключ. Також трохи дратують нав'язливі пропозиції купити комерційну версію Pro.

За той час, поки Outpost Security Suite 7 Free працював на одному з комп'ютерів (це коло трьох місяців), програма жодного разу не «вилетіла», не конфліктувала з іншим софтом і не гальмувала систему.

Словом, враження позитивні. Рекомендуємо до використання.

Інформація щодо програми

Рік випуску: 2010
Платформа: Windows 2000, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англомовний
Розмір дистрибутива: 84,5 МБ
Займає на диску: 102 МБ
Офіційний сайт: free.agnitum.com

За наступним посиланням Ви можете безкоштовно скачати Outpost Security Suite 7 Free

Категорія: Комплексний і безкоштовний захист | Додав: admin (12.04.2011)
Переглядів: 1040 | Теги: скачати Outpost Security Suite 7, Комплексний і безкоштовний захист, антивірусний захист ПК, Outpost Security Suite 7 Free, комплексний захист ПК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]