Безкоштовний антивірус UnThreat Free Antivirus 2012 4.2.31.11903 - UnThreat Free Antivirus 2012 <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » UnThreat Free Antivirus 2012

Безкоштовний антивірус UnThreat Free Antivirus 2012 4.2.31.11903

UnThreat Free Antivirus - антивірус, який безкоштовно захищає комп'ютер від вірусів, троянів, інтернет-хробаків, шпигунських програм, руткітів, шкідливих вкладень та інших загроз, які проникають у Вашу систему через вкладення, завантаження і знімні носії даних.

Безкоштовний антивірус UnThreat Free Antivirus 2012 з магічними аналізом бореться з діючими погрозами і запобігає зараження комп'ютера, використовуючи останні технології захисту "з доступу".

Для комплексного захисту від шкідливих програм UnThreat крім ефективного антивірусного движка включає антишпигун, антируткіт, компонент "Активний захист" і сканер електронної пошти.

Це дозволяє захищати комп'ютер від вірусів, троянів, інтернет-хробаків, шпигунських програм, руткітів, шкідливих вкладень та інших загроз, які які проникають у Вашу систему через вкладення, завантаження і знімні носії даних.

Головні функції UnThreat Free Antivirus 2012:

- Антивірус
- Антишпигун
- Поштовий антивірус
- Сканер скриптів
- Захист від руткітів
- Монітор ActiveX
- Сканер реєстру
- Безпечний вхід і автозапуск Windows

Головні можливості UnThreat Free Antivirus 2012:

Антивірусний захист
- Високоефективний антивірусний движок миттєво сканує, виявляє і видаляє віруси, трояни, інтернет-черв'яки, а також інші підозрілі і невідомі погрози, які проникають у Вашу систему через вкладення, завантаження і знімні носії даних. Антивірус знешкоджує або повністю блокує шкідливі загрози.

Захист від програм-шпигунів
- Антишпигун виявляє шкідливі програми, які можуть бути встановлені на комп'ютер для збору і крадіжки конфіденційної інформації. UnThreat AntiVirus блокує програми-шпигуни, запобігає їх установку на комп'ютер і робить неможливими для сторонніх осіб спроби заволодіти Вашими особистими даними, паролями, акаунтами, кредитними картами або банківськими рахунками. Таким чином, антишпигун забезпечує безпеку Вашого приватного життя і запобігає крадіжку особистих даних.

Активний захист
- Коли даний компонент активований, Ваш комп'ютер має імунітет від усіх видів загроз. Активний захист UnThreat AntiVirus контролює всі процеси і файли, попереджаючи Вас про підозрілу активність.

Захист електронної пошти
- Компонент сканує всі електронні листи, вхідні та вихідні, на наявність вкладених вірусів і інших типів загроз.

Керування оновленнями
- Компонент поновлення регулярно завантажує вірусні та інші шкідливі сигнатури. Оновлення також може бути запущено користувачем вручну.

Нагороди в тестуванні:Розробник: AVSoftware
Офіційний сайт: www.unthreat.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.14
Операційна система Windows: 2K, 2003, 2008, XP 32/64-bit, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний антивірус UnThreat Free Antivirus 2012 4.2.31.11903:

UnThreat Free Antivirus 2012 4.2.31.11903 (93.1 МБ)

Категорія: UnThreat Free Antivirus 2012 | Додав: admin | Теги: безкоштовний антивірус, UnThreat Free Antivirus 2012, версія 4.2.31.11903
Переглядів: 2535 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]