Безкоштовний антивірус NANO AntiVirus 0.18.2.44403 Beta - NANO AntiVirus <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » NANO AntiVirus

Безкоштовний антивірус NANO AntiVirus 0.18.2.44403 Beta

NANO AntiVirus - безкоштовний високотехнологічний і інтелектуальний пакет програмного забезпечення від компанії NANO Security, присвячений для кращого захисту комп'ютера від всіх видів шкідливого програмного забезпечення: вірусів, троянських програм, черв'яків і інших небезпечних модулів.

NANO Антивірус розроблений для забезпечення рівня безпеки, відповідного актуальним загрозам. Крім того, при розробці автори врахували найбільш значимі вимоги до антивірусної програми з точки зору користувача.

Головні технології програми NANO AntiVirus:

- Антивірусний комплекс містить найбільш прогресивні розробки в галузі захисту. Завдяки цьому Антивірус NANO має ряд переваг: швидше працює, на відміну від більшості подібних програм і гарантує значну результативність у забезпеченні захисту.

- Технології глибокої емуляції забезпечують ефективність у знаходженні та лікуванні складних шифрованих і поліморфних вірусів. Більшість інших технологій не завжди здатні створювати подібну надійність.

- Для засобів розпакування і роботи з архівами створена потужна підтримка, що дозволяє визначати шкідливі об'єкти, оброблені різними архіваторами (пакувальниками), і тим самим забезпечити захист від повторних заражень.

- Нове! Інтелектуальний механізм використання ресурсів комп'ютера при скануванні і оновленні. У потужних комп'ютерів більш активно задіюються їх можливості для прискорення роботи.

Головні функції програми NANO AntiVirus:

- При роботі на комп'ютері з включеним захистом системи всі файли, до яких здійснюється доступ (користувачем або системою), негайно перевіряються.

- Нове! Повноцінний сканер веб-трафіку, дозволяє запобігти зараженню системи під час відвідування веб-сайтів і зробити Вашу роботу в Інтернеті безпечною. Всі файли, скачувані з інтернету, NANO Антивірус перевіряє на наявність шкідливого коду в режимі реального часу, і в разі виявлення загрози небезпечні файли негайно блокує з одночасним оповіщенням користувача.

- До виконання найбільш частих завдань в NANO Антивірус створений зручний доступ. Щоб виконати повну перевірку комп'ютера (будь-якого змінного носія, запустити перевірку тільки потенційно небезпечних областей, оновити компоненти антивірусного комплексу та ін) Вам необхідно зробити мінімум дій.

- Ви можете встановити розклад періодичного сканування і оновлення антивіруса і створити для них певні завдання, це дозволить автоматизувати багато процесів щодо забезпечення захисту.

- Можна створити «білий список» програм і об'єктів, які не будуть піддаватися перевірці. Це оптимізує, наприклад, обробку архівів великих обсягів.

- Функція карантину («чорний список») надійно ізолює підозрілі файли. Їх можна відправити в службу техпідтримки для додаткової перевірки.

Розробник: NANO
Офіційний сайт: www.nanoav.ru
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.14
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Английский, Російський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний антивірус NANO AntiVirus 0.18.2.44403 Beta:

NANO AntiVirus 0.18.2.44403 Beta (196.8 МБ)

Нове у версії NANO AntiVirus 0.18 Beta

Категорія: NANO AntiVirus | Додав: admin | Теги: безкоштовний антивірус, Безкоштовні Антивіруси, NANO Антивирус, AntiVirus NANO 0.18.2.44403 Beta, скачати антивірус
Переглядів: 3752 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.7/11
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]