Безкоштовний антивірус Immunet Protect Free Antivirus 3.0.6.8466 - Immunet Protect Free <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » Immunet Protect Free

Безкоштовний антивірус Immunet Protect Free Antivirus 3.0.6.8466

Immunet Protect Free - безкоштовний "хмарний" антивірус. Основні переваги антивіруса Immunet: можливість роботи з іншим антивірусним ПЗ, компактні розміри, висока продуктивність, своєчасні оновлення антивірусних баз.

Immunet Protect - безкоштовна, легка, заснована на "хмарній технології" антивірусна програма, що використовує новий підхід в захисті від шкідливого ПЗ.

Пропоноване рішення поєднує в собі всі переваги "хмарних" антивірусів, включаючи компактні розміри, високу продуктивність, своєчасне завантаження оновлень і низькі системні вимоги.

Безкоштовний антивірус Immunet Protect призначений для роботи з антивірусним ПЗ Symantec, AVG і Mcafee, при цьому покращуючи їх показники захисту. Також може працювати самостійно.

Immunet працює на основі власного швидкого "хмарного" сервера, що дозволяє виявляти шкідливе ПЗ поверх вже встановленої антивірусної програми. Система співтовариства антивіруса Immunet Community дозволяє автоматично надавати захист від нових шкідливих програм.

Безкоштовний антивірус Immunet 3.0 - нові можливості:

1. Реліз Immunet 3.0, який позиціонується в якості повноцінного антивірусного пакету для Windows, заснованого на ядрі LibClamAV 0.97.

2. Підтримує такі режими роботи, як offline-сканування, сканування на вимогу (OnDemand) і перевірку файлів при спробі їх відкриття (OnAccess).

3. Immunet 3.0 повністю сумісний з відкритою базою сигнатур ClamAV і є єдиним з доступних на ринку антивірусних пакетів, забезпечених засобами для створення і підключення власних баз сигнатур і детекторів зловмисних програм, дозволяючи розширювати сферу застосування антивірусного двигуна.

4. Для користувачів, які постійно перебувають у online, підготовлений сервіс "Cloud-захист", при якому інтерфейс до бази сигнатур виконаний у вигляді зовнішнього сервісу, що містить завжди найактуальнішу антивірусну базу сигнатур.

Розробник: Immunet
Офіційний сайт: www.immunet.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно)
Останнє оновлення: 2012.05.11
Операційна система Windows: XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний антивірус Immunet Protect Free Antivirus 3.0.6.8466:

Immunet Protect Free Antivirus 3.0.6.8466 - Онлайн установка (463 КБ)

Категорія: Immunet Protect Free | Додав: admin | Теги: скачати антивірус безкоштовно, безкоштовний антивірус, Immunet Protect Free 3.0.6.8466, хмарний антивірус
Переглядів: 2292 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.8/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]