FortiClient Endpoint Security Standard Edition 5.2.3.0633 - FortiClient Endpoint Security Standard Edition <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » FortiClient Endpoint Security Standard Edition

FortiClient Endpoint Security Standard Edition 5.2.3.0633

FortiClient Endpoint Security Standard Edition - комплексний антивірус корпоративного класу, доступний безкоштовно для захисту Windows комп'ютерів і ноутбуків. Включає персональний фаєрвол, контроль програм, VPN-клієнт (для IPSec і SSL), веб-фільтр і антиспам.

FortiClient Endpoint Security версії Standard - безкоштовна версія комплексного рішення захисту корпоративного класу.

* Продукт доступний безкоштовно для приватного застосування. Оновлення антивірусних баз здійснюється 1 раз на добу (на відміну від версії Premium, оновлюваної 1 раз на годину).

FortiClient Standard пропонує універсальний захист персональних комп'ютерів і ноутбуків, використовуючи антивірус і антишпигун, персональний фаєрвол (брандмауер), VPN-клієнт, антиспам і фільтрацію веб-вмісту.

Головні можливості FortiClient Endpoint Security Standard Edition:

- Антивірус і антишпигун - забезпечують комплексний захист від вірусів, програм-шпигунів, кілоггерів, троянів, інтернет-хробаків, рекламного ПЗ. FortiClient виконує сканування в реальному часі повідомлень електронної пошти, інтернет-трафіку і файлів на комп'ютері, стежить за змінами в реєстрі Windows.

- VPN-клієнт з технологіями IPSec і SSL - дозволяє безпечно підключатися до корпоративних додатків і сервісів, використовуючи DES / 3DES алгоритми шифрування.

- Потужний персональний фаєрвол - забезпечує постійний моніторинг і контроль мережевого трафіку на основі правил; здійснює контроль за мережевою активністю додатків в системі Windows; запобігає вторгнення, блокуючи основні мережеві атаки.

- Функція Антиспам - являє собою підключаючий плагін для поштових клієнтів Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express (2000 і вище). Антиспам фільтрує вхідну електронну пошту і відправляє небажані повідомлення в папку Спам. Небажані повідомлення визначаються на основі Чорного і Білого списків, а також Списку заборонених слів.

- Фільтрація веб-вмісту - в режимі реального часу дозволяє керувати доступом до веб-сайтів. Всі веб-сайти класифіковані за певними категоріями, доступ до яких Ви можете блокувати.

Розробник: Fortinet
Офіційний сайт: www.forticlient.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно *)
Останнє оновлення: 2015.01.22
Операційна система Windows: 2K, 2003, 2008, XP, Vista, 7
Інтерфейс: Англійський, Російський
Формат файлу: .exeСкачати FortiClient Endpoint Security Standard Edition 5.2.3.0633:

FortiClient Endpoint Security Standard Edition 5.2.3.0633 (472 КБ)

Категорія: FortiClient Endpoint Security Standard Edition | Додав: admin | Теги: безкоштовний антивірус, FortiClient Endpoint Security, Комплексний Антивірус, антивірусна програма, брандмауєр, Standard Edition, 5.2.3.0633
Переглядів: 2731 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]