Безкоштовний антивірус Avast! Free Antivirus 2016 - Avast! Free Antivirus 2015 <!--if(Безкоштовні антивіруси)-->- Безкоштовні антивіруси<!--endif--> - Антивіруси, антивірусні програми і утиліти - Безкоштовні програми для комп'ютера


- Безкоштовні антивіруси і антивірусні програми для пк, кпк, нетбуків та мобільних телефонів


Microsoft Windows | Mac OS | Linux | Android | iPhone и iPad | Windows Phone

Головна » Файли » Безкоштовні антивіруси » Avast! Free Antivirus 2015

Безкоштовний антивірус Avast! Free Antivirus 2016

Avast! Free Antivirus 2016 (раніше відомий як Avast! Home Edition) — це популярний безкоштовний антивірус для операційних систем Microsoft Windows і Linux, який спеціально розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах. Користувач, що встановив даний безкоштовний антивірус Аваст!, отримує повний захист від вірусів та шпигунських програм у режимі реального часу.

Серед інших, найбільш важливих можливостей безкоштовного антивіруса Avast! Free Antivirus — сканер обраних файлів, модуль перевірки електронної пошти, сканування при завантаженні, екран P2P, екран інтернет-чатів... Є в безкоштовному антивірусі Аваст! і «карантин» для ізоляції і зберігання підозрілих об’єктів.

Avast! Free Antivirus - безкоштовний антивірус, робота якого грунтується на відміченому рядом нагород антивірусному ядрі Avast!, включає в себе всі функції, яких можна очікувати від сучасної антивірусної програми. Зокрема, він включає технологію для захисту від "шпигунських програм", сертифіковану West Coast Labs Checkmark, модуль захисту від руткітів і надійний модуль самозахисту.

Остання версія безкоштовного антивіруса Avast! Free Antivirus забезпечує ще більш високу швидкість сканування, вдосконалену функцію виявлення шкідливих програм і включає технологію AutoSandbox virtualization ("автоматична пісочниця").

До складу безкоштовної антивірусної програми входить декілька працюючих у реальному часі "екранів", які постійно відстежують Вашу електронну пошту та підключення до Інтернету, перевіряючи файли у Вашому комп'ютері при кожному їх відкритті або закритті.

Безкоштовний антивірус Avast! Free 2016 оснащений повністю оновленим інтерфейсом, який істотно спрощує антивірусне сканування. При правильному використанні антивіруса Аваст в поєднанні з такими програмами, як утиліти для резервного копіювання даних, програма істотно знижує ризик того, що Ваш комп'ютер піддасться впливу вірусів або буде заражений ними - а значить, і зменшує небезпеку втрати важливих ділових або особистих даних.

Головні характеристики антивіруса Avast! Free Antivirus:

1. Високий рівень виявлення вірусів, троянів, хробаків, веб-руткітів і шпигунських програм.

2. Евристичний двигун avast! Free Antivirus здатний виявляти шкідливі програми, які не можливо визначити звичайними засобами.

3. Резидентний (в режимі реального часу), завантажувальний і звичайний сканери. Сканування архівів. Планувальник сканування.

4. Перевірка вхідної і вихідної електронної пошти, пірінгових (P2P) з’єднань, повідомлень інтернет-месенджерів. Екран поведінки.

5. Глибока інтеграція в систему. Будь-який файл можна перевірити безпосередньо з Провідника Windows, клацнувши по ньому правою кнопкою миші і обравши напис «Сканувати...».

6. Карантин avast! ізольований від операційної системи, що забезпечує більшу безпеку роботи. Жоден файл, що зберігається в карантині не може бути запущений.

7. Ігровий режим. Автоматичне виявлення програм що працюють в режимі повного екрану, і відключення спливаючих повідомлень.

8. Невеликі за розміром автоматичні або заплановані оновлення вірусних баз. Можливість «ручного» оновлення.

Антивірус Avast! Free 2016 - основні компоненти:

- Екран файлової системи
Екран файлової системи - основний компонент сканера в реальному часі avast!. Він відстежує всі файли і програми на вашому комп'ютері

- Екран пошти
Екран пошти перевіряє весь трафік програм для роботи з електронною поштою і сканує всі листи до того, як вони досягають вашого комп'ютера, таким чином запобігаючи можливу шкоду.

- Веб-екран
Веб-екран програми Антивірус avast! Free 2016 аналізує всі Ваші дії при відвідуванні веб-сайтів в Інтернеті і запобігає будь-які загрози до того, як їх помітить ваш веб-браузер

- Екран P2P
Екран P2P відстежує завантаження більшості програм P2P (пірінгових програм), практично нейтралізуючи всі ризики в галузі безпеки, пов'язаних з цим типом програм

- Екран інтернет-чатів
Екран інтернет-чатів перехоплює всі завантаження з додатків для миттєвого обміну повідомленнями (ICQ тощо) і перевіряє їх на відсутність вірусів

- Мережевий екран
Мережевий екран антивіруса аваст відстежує всі мережеві активності і блокує віруси, які намагаються заразити вашу систему через мережу. Крім того, екран блокує доступ до відомих шкідливих веб-сайтів

- Екран поведінки
Екран поведінки відстежує систему на предмет підозрілої поведінки, попереджаючи користувача про всі незвичайні дії

Нове в антивірусі Avast! Free Antivirus 2016:

Список основних змін і покращень

- Новий інсталятор;
- Покращення в графічному інтерфейсі;
- Сервіс FileRep (на основі хмари);
- Потокові оновлення;
- Покращення в пісочниці і автоматичній пісочниці;
- Покращення веб-захисту браузера;
- Функція Дистанційна допомогу для вирішення проблем з віддаленими комп'ютерами;
- Інструменти технічної підтримки;
- Експорт / Імпорт налаштувань;
- Оновлена заставка (скрінсейвер);
- Запускається на Windows 8 Developer Preview;
- І багато інших покращення безпеки.

Гібридні технології. Послуги в "хмарі"

Служби репутації FileRep
- Служби репутації дозволяють антивірусу avast! приймати більш правильні рішення шляхом відправлення запитів до бази даних avast! по репутації файлів.

Потокові оновлення
- Потокова передача оновлень дозволяє avast! забезпечити постійний захист від новітніх загроз.

Установка в режимі сумісності

Режим установки в якості другої лінії оборони. Дозволяє встановити антивірус avast! в режимі сумісності. Це означає, що Ви можете використовувати avast! разом з антивірусною програмою, яка зараз стоїть у Вас на комп'ютері. Деякі функції при цьому встановлені не будуть.

Дистанційна допомога

Функція дистанційної допомоги дозволяє користувачам антивіруса avast! встановлювати з'єднання і демонструвати один одному робочі столи комп'ютерів. Це може бути корисно при необхідності в технічній підтримці, а також для загальних адміністративних цілей.

Зверніть увагу!

1. Безкоштовний антивірус Avast! Free Antivirus вимагає безкоштовної реєстрації, яку потрібно провести протягом 30 днів з моменту першого запуску програми (робиться це прямо в інтерфейсі антивіруса).

2. Для того щоб виконати оновлення вірусних баз для безкоштовного антивіруса Аваст! в офлайновому режимі, Ви можете використовувати пакет Avast! 5 Vps Update (посилання нижче).

Зміни у версії 2016:

- Покращена швидкість роботи екрану файлової системи;
- Покращена стабільність AutoSandbox;
- Покращений контроль AutoSandbox;
- Покращені гаджети;
- Сумісність з Windows 8 Consumer Preview;
- Покращена стабільність плагіна Outlook;
- Виправлена проблема сумісності з автономними файлами;
- Інші покращення безпеки та стабільності.

Нагороди Avast! Free Antivirus в тестуванні:

Розробник: AVAST Software
Офіційний сайт: www.avast.com
Ліцензія: Freeware (безкоштовно при реєстрації на сайті розробника)
Останнє оновлення: 2016
Операційна система Windows: 2000, XP, Vista, 7, 8
Українізатор: Не потрібний
Формат файлу: .exe

Скачати безкоштовний антивірус Avast! Free Antivirus 2016:

Аvast! Free Antivirus 2016 (93 MБ)

Антивірусні бази Avast! VPS Update версій 5, 6, 7, 8, 9, 10 (120 MБ)

Антивірусні бази Avast! VPS Update версії 4.8 (105 MБ)

Антивірусний завантажувальний диск Avast! Rescue CD

Безкоштовна ліцензія Avast! Internet Security

Категорія: Avast! Free Antivirus 2015 | Додав: admin | Теги: скачати антивірус безкоштовно, безкоштовний антивірус, антивірус аваст, скачати безкоштовний антивірус, 2016, Avast! Free Antivirus
Переглядів: 78257 | Завантажень: 0 | Коментарі: 39 | Рейтинг: 4.9/95
Всього коментарів: 391 2 3 4 »
39  
скачати

38  
хочу скачати

37  
хочу скачати

36  
Завантажую

35  
завантажую

34  
хочу встановити антивірус Fvast

33  
хочу скачати

32  
хочу скачать ,,,,,,,avast

31  
Хочу скачаты

30  
dok
LJK

1-10 11-20 21-30 31-38
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]